Головний тренер «Атлету» розповів про готовність команди до поновлення сезону 2017/2018 рр. у чемпіонаті Києва.

- Перша гра покаже, наскільки ми готові до поновлення сезону в чемпіонаті Києва, але за останніми контрольними матчами було видно, що футболісти перебувають у хорошій бойовій готовності.

- Наскільки у цьому плані посприяла участь у турнірі пам’яті Андрія Гусіна?

- Це був допоміжний турнір. Думаю, він позитивно посприяв підготовці до сезону. Хоча ми повністю не реалізували свій потенціал, але будь-який турнір відрізняється від товариських матчів, і можна побачити хлопців в умовах, наближених до бойових, із певним ступенем відповідальності. На жаль, не всі футболісти впоралися з нею, поступившись у чвертьфіналі в серії пенальті, що стало наслідком психологічної неготовності деяких хлопців. Але, загалом, участь у турнірі дала позитивний ефект.

- Наскільки ви задоволені кадровою ситуацією у команді?

- Для першості міста ми укомплектовані доволі непогано. Повернулися ті хлопці, які не проходили початковий етап підготовки, але після пройдених тестів вони довели, що готові допомагати команді. Наразі в нас є одинадцять доволі бойовитих футболістів. Звичайно, кожному тренеру хотілося би більшого, але й із цими хлопцями ми цілком можемо боротися за чемпіонство.

- Перші матчі після зимової перерви «Атлет» проведе з аутсайдерами – спочатку зі «Спартою», потім із «Олімпом». Це позитивний момент у плані входження в сезон?

- Вони є лише номінальними аутсайдерами, оскільки з моменту завершення першого кола минуло п’ять-шість місяців. Як же воно буде на полі, зараз сказати ніхто не зможе. Ми особливо не переймаємося тим, хто грає проти нас, адже наш головний суперник – це ми самі. Якщо ми зіграємо в ту гру, яку можемо, й на тих швидкостях, на яких хочемо, то проблем у нас не має виникнути.

- Погоджуєтеся, що ключовими матчами у другому колі будуть поєдинки з «Межигір’ям» та «Локомотивом»?

- Звичайно, якщо враховувати ту турнірну ситуацію, яка є на даний момент. Сподіваюся, до цих матчів ми зможемо і «обкатати» склад, і вийти на оптимальний рівень готовності.