Головний тренер дорослої команди «Атлет» Дмитро Мурашенко оцінив підготовку під час зимового міжсезоння, а також стартові ігри у весняній частині чемпіонаті України серед аматорів.

- Дмитре Костянтиновичу, наскільки ви задоволені якістю підготовки команди під час зимової паузи?

- Підготовка тривала два місяці, гравці виконали великий обсяг роботи. Також провели багато контрольних матчів (12 спарингів, у яких здобули 8 перемог. – Прим.), в яких футболісти грали на тлі втоми.

- Перший офіційний матч після паузи – і відразу гра проти чинного чемпіона України «Вікторії» з Миколаївки. За рахунок чого вдалося досягти впевненої перемоги – 3:0?

- Перш за все, хлопці повністю виконали установку на гру, те, про що ми домовлялися. Усю зимову паузу ми готувалися, тримаючи в голові цей матч. Звичайно, ніхто не міг очікувати, що вдасться здобути перемогу з великим рахунком. Напевно, й самі гравці «Вікторії» після впевненої домашньої перемоги у першому колі (7:1) десь недооцінили нас. Але ми вірили в перемогу й у підсумку досягли, зігравши організовано та реалізувавши свої моменти.

- Але після успішної гри з «Вікторією» був матч із «Кудровкою» (1:3), в якому не вдалося досягти позитивного результату. Можливо, була присутня певна самовпевненість, що після перемоги над чемпіоном обов’язково маємо обігрувати й ще одного з лідерів?

- Ні, про самовпевненість казати не буду – нам би просто впевненості набратися. Щодо гри з «Кудровкою», то в ній ми не могли розраховувати на трьох основних виконавців, які відбували дискваліфікацію, двоє з яких – гравці оборони. У підсумку, припустилися індивідуальних помилок, які призвели до пропущених м’ячів. Намагалися грати у свою гру, забили гол престижу, але більшого досягти не вдалося.

- Під час зимової паузи відбулися кадрові зміни в команді. Переходи Андрущенка та Окечукву – великі втрати для команди?

- Андрій був гравцем ротації, тому його перехід став для нас безболісним. А от Амобі – це справді велика втрата для нас. Натомість нас поповнили також два атакувальних гравці – досвідчений Віктор Коровіков, який має досвід виступів на професійному рівні, і перспективний Ілля Іваницький із «Лівого Берега». Тому, можна сказати, заміну нашим втратам ми знайшли якісну.

Окрім того, до нас прийшов Рудольф Сухомлинов, вихованець «Динамо», який також пограв у ряді професійних команд. Його прихід посилив конкуренцію на позиціях крайніх захисників у нашій команді.

- Зараз у команді багато молодих гравців, але є й досвідчені – капітан Гребенюк, Коровіков та Сухомлинов, про яких говорилося вище. Чекаєте, що вони зможуть узяти на себе лідерські функції, аби вести молодь за собою?

- Безперечно, так і має бути. Більше того, Коровіков та Сухомлинов, незважаючи на те, що лише нещодавно прийшли в команду, показують приклад партнерам не лише в іграх, але й у тренувальному процесі. Упевнений, молоді хлопці будуть тягнутися до них та прагнути до самовдосконалення.

- На даний момент команда посідає п’яте місце в турнірній таблиці. Враховуючи кількість очок, поборотися з лідируючою четвіркою навряд чи вдасться. Які завдання ставите перед командою на другу частину сезону в чемпіонаті серед аматорів?

- Перед стартом сезону ми ставили завдання поборотися за місце в трійці, але зараз, безперечно, підкоригуємо ціль. Тепер ми прагнемо посісти своє місце в топ-п’ятірці, тобто втримати позицію, на якій розташовуємося зараз. При цьому розуміємо, що на нас чекають непрості матчі . Зокрема, взимку посилилися команди, які перебувають нижче нас у турнірній таблиці – ті ж «Єдність», «Лівий Берег», АФСК. Тож на нас чекає цікава боротьба, в якій, сподіваюся, ми виглядатимемо гідно й досягнемо поставленої мети.