14 вересня відбувся півфінальний матч “Кубку Києва” серед команд дорослих. “Атлет” на своєму полі приймав “Денгофф”.

Вдалий старт “жовто-чорних”, який приніс перший гол на початку гри, перехопили суперники, успішно реалізувавши призначений арбітром пенальті, чим зрівняли рахунок зустрічі (1:1). До завершення першого тайм жодна з команд своїм шансом більше не скористалась.
Інтрига футбольної баталії кубкового матчу тривала і під час другого тайму.  Небезпечні моменти, що створювали футболісти обох колективів, вдало реалізували тільки суперники, виборов перемогу у півфіналі.

“Атлет” – “Денгофф” – 1:3
Голи: 3′ Чіпак, 26′ з пенальті ,83′, 90+2′

Вже цієї неділі, 18 вересня, на “Атлет” чекає гра другого туру Чемпіонату м.Києва, в якому “атлетівці” знов зустрінуться з СК “Денгофф”.