Вчора, команда ДЮСШ “Атлет” 2002 року здобула путівку до фіналу Кубка Києва з футболу! У важкому протистоянні з “ДЮСШ-15″ наші гравці виявилися кращими в серії пенальті.

Перший тайм між командами виявився “сухим”. А от, після виходу на другий тайм “атлетівці” швидко вийшли вперед. На 49-й хвилині зустрічі Мовчан після передачі Шлапацького вивів команду вперед – 1:0. Втім, “ДЮСШ-15″ настільки швидко змінили ситуацію на полі, що через 5 хвилин вже вели в рахунку 2:1.

На щастя, в заключній частині гри “Атлет” знайшов сили для того, аби рахунок зрівняти. Знову відзначився Мовчан. Дуже хорошу гру продемонстрував наш голкіпер Денис Шкуренко, який неодноразово рятував команду від пропущених м’ячів в основний час – 2:2.

Головним героєм післяматчевої серії пенальті став також Шкуренко. Денис тричі відбив удари суперника, завдяки чому “Атлет” і здобув путівку до фіналу!

Кубок Києва з футболу серед команд 2002 р.н., 1/2 фіналу
ДЮСШ “Атлет” – “ДЮСШ-15″ – 2:2 (3:2 пен.)
Швець 3:2

У фіналі команда Дмитра Мурашенка зустрінеться з переможцем пари “Зміна” – “Переможець”.