В середу, 21 вересня, в рамках Чемпіонату України серед аматорів футбольний клуб “Атлет” зіграв у Кагарлику на стадіоні “Колос” проти футбольного клубу “Дружба” (Мирівка).

DSC_0072

Перший тайм гри проходив під дощем. “Атлетівці” грали від оборони та стримували атаки господарів поля. Поле мало натуральний газон і під дощем було трохи слизьке. Відчувалось, що наші футболісти трохи невпевнено почувалися на мокрому натуральному полі.

Перший гол пропускаємо після помилки в центрі поля та незлагоджених дій в захисті. Гол у господарів поля забив гравець під номером 22 на 27 хвилині матчу.

Атлетівці” після пропущеного голу роблять спроби відігратися, але завершити їх не вдалося.

Натомість на 37 хвилині матчу арбітр призначає 11-ти метровий удар в наші ворота. Відмінно зіграв воротар “Атлету” Комаренко Максим, відбивши пенальті.

DSC_0364

До завершення першого тайму загальна картина гри не змінилася – атакували господарі поля, а “жовто-чорні” намагалися контратакувати.

Лише під кінець тайму (42 хвилина) ФК “Дружба” подвоює свою перевагу. Атака по лівому флангу поля, навіс в штрафну гостей і футболісти “Дружби” майже заштовхали м’яч у ворота “Атлету”. Команди пішли на перерву за рахунку 2-0 на користь господарів поля.

DSC_0412

Другий тайм пройшов майже без дощу. Представники “Дружби” атакували, “атлетівці” відповідали рідкими контратаками. Та ще й Тищенко Данило отримав від арбітра червону картку за порушення правил. Догравати гру команді прийшлося в десятьох.

Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу “Дружби” з рахунком 2-0.

DSC_0426

Чемпіонат України серед аматорів, 2-ий тур:

“Дружба” – “Атлет” – 2:0

Робимо висновки та крокуємо далі.

Бажаємо команді Дмитра Мурашенка показати гарну гру в наступному турі проти команди “Штурм” та отримати нарешті позитивний результат та перші очки в Чемпіонаті.