ПРАВИЛА
надання дисконта (знижки)
у Дисконтному Клубі «Атлет»

 1). Учасниками «Клубу» можуть бути фізичні особи та юридичні особи. Дисконтні картки випускаються іменними на пред’явника та діють відповідно до Правил надання дисконту  у Дисконт-клубі «Атлет».

2). Дисконтні картки фізичних осіб віком від 7 до 14 років  діють лише за наявності дисконтної картки у одного з батьків даної фізичної особи.

3). Право на отримання дисконта  (знижки)  має тільки пред’явник дисконтної картки «Атлет». Картка є чинною, якщо вона містить наступну інформацію:

– Ідентифікаційний номер Картки/персоніфіковані дані клієнта – власника дисконтної картки;

– Термін дії Картки;

– Контактна інформація Дисконтного Клубу.

4).  Партнер зобов’язаний відмовити пред’явнику дисконтної картки в наданні дисконту на продукцію, якщо:

– дисконтна картка є просроченою;

– при явній невідповідності пред’явленої дисконтної картки встановленому зразку.

–  у випадку коли пред’явник дисконтної картки, не відповідає умовам надання послуг внутрішніми правилами Партнера.

5). Партнер не має права відмовити в наданні дисконту пред’явнику дисконтної картки, окрім випадків, обумовлених в п.4. даних Правил.

6). Персонал Партнера при необхідності може вести облік усіх клієнтів, які скористалися правом дисконту, із реєстрацією номеру картки, суми покупки і розміру дисконту.

7). Персонал Партнера має право запитати для ідентифікації особи, що надає дисконтну картку підтверджуючий документ ( паспорт, посвідчення водія, студентський квиток, учнівський квиток та ін.).

[myclients columns=”3″ category=”14″ backgroundColor=”transparent” style=”shadowOnHover responsive grayscale” orderby=”date” order=”ASC” ]