У четвер, 24 травня, в приміщенні столичного Будинку футболу відбулося жеребкування фінальних турнірів серед команд вищої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
У фінальній стадії кожної вікової групи, котрі відбудуться у Маріуполі, чотири команди зіграють в одне коло, а переможець турніру визначиться за найбільшою кількістю набраних очок у всіх матчах. Розпочнуть вирішальні змагання команди, що складаються з гравців 1996 р.н. (U-16). Тут боротьбу за золоті нагороди поведуть київське «Динамо», котре під час регулярного сезону не зазнало жодної поразки, при цьому лише раз зігравши внічию, донецький «Шахтар», котрий став найрезультативнішою командою першості (86 голів у 18 матчах), львівський УФК та харківський «Металіст».

 

U-16

1-й тур. 27 травня
«Шахтар» − «Металіст», стадіон «Азовець», 9.30

УФК − «Динамо», стадіон «Азовець», 11.30

2-й тур. 28 травня

«Металіст» − «Динамо», стадіон «Західний», 16.00

«Шахтар» − УФК. стадіон «Західний», 18.00

3-й тур. 30 травня

УФК − «Металіст», стадіон «Азовець», 10.00

«Динамо» − «Шахтар», стадіон «Західний», 10.00

Другими на старт вийдуть команди, складені з наймолодших гравців − до 1998 р.н. (U-14). З 28 травня боротьбу за перемогу в турнірі розпочнуть київське «Динамо», що серед учасників фінального раунду має найкращу різницю забитих та пропущених м’ячів у регулярному сезоні (77), харківський «Металіст» та маріупольській «Іллічівець», які виступали в групі 2, де слобожани двічі перемагали суперника з однаковим рахунком 2:0, а також BRW-BIK з Володимир-Волинського.

U-14

1-й тур. 28 травня

BRW-BIK − «Металіст», стадіон «Азовець», 9.30

«Іллічівець» − «Динамо», стадіон «Азовець», 11.15

2-й тур. 29 травня

«Металіст» − «Динамо», стадіон «Західний», 16.00

BRW-BIK − «Іллічівець», стадіон «Західний», 17.45

3-й тур. 31 травня

«Іллічівець» − «Металіст», стадіон «Азовець», 10.00

«Динамо» − BRW-BIK, стадіон «Західний», 10.00

Найпринциповніший матч між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» серед колективів, складених з гравців до 1995 р.н. (U-15), відбудеться у другому турі. Конкуренцію динамівцям, котрі у регулярному сезоні не програли жодного поєдинку та серед фіналістів мають найкращу різницю забитих та пропущених м’ячів (62), а також гірникам, які у поточній першості забивали суперникам в середньому трохи менше трьох голів (2,7) за матч, намагатимуться скласти харківський «Металіст» та львівські «Карпати».

 

U-15

1-й тур. 2 червня

«Шахтар» − «Карпати», стадіон «Азовець», 9.30

«Динамо» − «Металіст», стадіон «Азовець», 11.30

2-й тур. 3 червня

«Карпати» − «Металіст», стадіон «Західний», 16.00

«Шахтар» − «Динамо», стадіон «Західний», 18.00

3-й тур. 5 червня

«Динамо» − «Карпати», стадіон «Азовець», 10.00

«Металіст» − «Шахтар», стадіон «Західний», 10.00

Серед учасників ДЮФЛУ найстаршої вікової категорії − гравців до 1995 р.н. (U-17) − без поразок регулярний сезон та два матчі стикового раунду подолали донецький «Шахтар» та київське «Динамо». Разом із ними за перемогу в турнірі боротимуться столичний «Арсенал» та одеський «Чорноморець».

U-17

1-й тур. 3 червня

«Динамо» − «Арсенал», стадіон «Азовець», 9.30

«Чорноморець» − «Шахтар», стадіон «Азовець», 11.30

2-й тур. 4 червня

«Арсенал» − «Шахтар», стадіон «Західний», 16.00

«Динамо» − «Чорноморець», стадіон «Західний», 18.00

3-й тур. 6 червня

«Чорноморець» − «Арсенал», стадіон «Азовець», 10.00

«Шахтар» − «Динамо», стадіон «Західний», 10.00

 

http://www.ffu.org.ua/ukr/duflu/duflu_news/