В рамках шостого туру Чемпіонату України серед аматорів “Атлет” на власному полі приймав МФК “Первомайськ” з Миколаївської області. Наш колектив зумів здобути першу перемогу в сезоні! Звитяга вийшла якісною та результативною.

Варто відзначити дебют в футболці “Атлета” в Чемпіонаті України Кристофера Мкпасі, який став одним з героїв цього поєдинку.

аматори2

Саме його результативна дія допомогла відкрити рахунок в матчі на 35-й хвилині. Посприяв цьому голу Владислав Чистяков, який блискучим розрізним пасом вивів Кристофера віч-на-віч з голкіпером суперників. Саме цей гол певним чином допоміг “атлетівцям” отримати ігрову перевагу, адже до 35-ї хвилини гра проходила доволі рівно. За рахунку 1:0 команди пішли на перерву.

В другому таймі нашій команді майже одразу вдалося подвоїти перевагу. Олександр Крицький в центрі поля за рахунок техніки “накрутив” трьох суперників і асистував Чистякову, який зробив рахунок 2:0. Вже за сім хвилин Кристофер за рахунок дриблінгу прорвався правим флангом та прострілив у штрафний майданчик суперника. На пас відгукнувся Владислав Яковенко – 3:0!

аматори1

Остання гольова атака “Атлета” розпочалася з діагональної передачі Максима Тригуба на Крицького, який увімкнув п’яту швидкість і втік від захисників віч-на-віч з голкіпером, забивши четвертий гол своєї команди.

На 75-й хвилині Вадим Карась зазнав помилки і “привіз” пенальті у власні ворота, завдяки чому суперник один гол відіграв. На 87-й хвилині головний арбітр знову вказав на одинадцятиметрову позначку в наші ворота, але наш кіпер Максим Комаренко парирував удар!

аматори3

“Атлет” – “Первомайськ” 4:1
Голи: Мкпасі, 35, Чистяков, 51, Яковенко, 58, Крицький, 62 – гол суперника, 75 (пен).

“Атлет”: Комаренко – Швець, Тригуб, Найденко (Хоменко, 81), Яценко – Мкпасі, Козачок (Мовчан, 68), Яковенко (Андрущенко, 61), Чистяков, Крицький (Карась, 74) – Липовий (Орел, 81).

На 87-й хвилині “Первомайськ” не реалізував пенальті (сейв Комаренка).

Таким чином, “Атлет” має в своєму активі п’ять очок і піднімається на сьому сходинку. Від п’ятого місця “жовто-чорних” відділяє лише один пункт.

ама

В наступному турі “Атлет” гратиме в столичному дербі проти “Єдності”. Матчі відбудеться 17 жовтня, в суботу, в гостях.