Сьогодні завершився шостий всеукраїнський турнір з міні-футболу “Кубок Дружби-2017”. В напруженій боротьбі перемогу здобули юні футболісти – представники Оболонського району м.Києва – ФК “Єдність”. Слід зазначити, що в основний час не було виявлено переможця і матч завершився бойовою нічиєю 3-3, а в серії післяматчевих пенальті гравці з “Єдності” були влучнішими за наших юних “атлетівців” перемігши з рахунком 3-2.
В поєдинку за третє місце представники міста Глухова – ФК “Спарта” перемогли з рахунком 2-0 представників Білої Церкви – ФК “Рось”.
Після фінального поєдинку відбулось нагородження переможців та фіналістів змагань кубками та медалями, яке провели в.о. директора ДЮСШ “Атлет” – Павленко Дмитро Валентинович та президент ФК “Атлет” – Старовойт Олександр Сергійович, також було визначено кращих гравців турніру в номінаціях:
Кращий воротар: Зарецький Роман “Єдність” (Київ)
Кращий захисник: Валюх Павло “Спарта” (Глухів)
Кращий нападник: Поєзжалов Данііл “Рось” (Біла Церква)
Кращий гравець: Голубовський Максим “Атлет” (київ)
Кращий тренер: Мегем Володимир Євгенійович “Спарта” (Глухів)
Підсумкова таблиця змагань:
1. “Єдність” (Київ)
2. “Атлет” (Київ)
3. “Спарта” (Глухів, Сумська область)
4. “Рось” (Біла Церква, Київська область)
5. “Дружба” (Київ)
6. ДЮФШ “Ніжин” (Ніжин, Чернігівська область)
7. Переможець (Київ)
8. Переможець-2 (Київ)
До Вашої уваги результати матчів в групах та стикових поєдинках:
24 березня 2017 року (п’ятниця) | ||||
Час | Група | Матч | Результат | |
11-00 | А | Атлет– ДЮФШ Ніжин | 2:1 | |
12-00 | А | Рось – Атлет | 1:9 | |
13-00 | А | ДЮФШ Ніжин – Рось | 0:1 | |
13-50 | Б | Єдність – Переможець | 9:1 | |
14-40 | А | Рось – Переможець-2 | 3:0 | |
15-30 | Б | ДЮСШ Спарта – Єдність | 1:2 | |
16-20 | Б | Дружба – Переможець | 0:0 | |
17-10 | Б | Єдність – Дружба | 4:1 | |
25 березня 2017 року (субота) | ||||
11:00 | А | ДЮФШ Ніжин – Переможець-2 | 5:2 | |
11:50 | Б | ДЮСШ Спарта – Дружба | 0:0 | |
12:40 | А | Переможець-2 – Атлет | 0:14 | |
13:30 | Б | ДЮСШ Спарта – Переможець | 7:0 |
Група «А»
Місце | Команда | в | н | п | м | о |
1 | Атлет | 3 | 0 | 0 | 25-2 | 9 |
2 | Рось | 2 | 0 | 1 | 5-9 | 6 |
3 | ДЮФШ Ніжин | 1 | 0 | 2 | 6-5 | 3 |
4 | Переможець-2 | 0 | 0 | 3 | 2-22 | 0 |
Група «Б»
Місце | Команда | в | н | п | м | о |
1 | Єдність | 3 | 0 | 0 | 15-3 | 9 |
2 | Спарта | 1 | 1 | 1 | 8-2 | 4 |
3 | Дружба | 0 | 2 | 1 | 1-4 | 2 |
4 | Переможець | 0 | 1 | 2 | 1-16 | 1 |
1 | 11-00 | Дружба (3Б) – Переможець-2(4А) | 3:1 |
2 | 11-45 | ДЮФШ «Ніжин»(3А) – Переможець(4Б) | 4:1 |
3 | 12-30 | Атлет(1А)– Спарта (2Б) | 7:1 |
4 | 13-15 | Єдність(1Б) – Рось(2А) | 5-1: |
5 | 14-00 | Матч за 7-8 місце Переможець- Переможець-2 |
1:0 |
6 | 14-45 | Матч за 5-6 місце Дружба- ДЮФШ Ніжин |
3:1 |
7 | 15-30 | Матч за 3-є місце Спарта – Рось |
2:0 |
8 | 16-15 | Фінал Атлет – Єдність |
3:3 по пен. 2-3 |