Ставший традиційним, зимовий турнір “Кубок Дарниці-2019”, що проходив за підтримки Дарницької РДА у м.Києві, зібрав на полі колективи 2010 р.н. та вболівальників. Так, 11-13 січня учасники визначали найсильнішого, попередньо поділившись на групи А і Б.

За результатами перших двох ігрових днів команди посіли наступні місця в таблиці:

6 Атлет-2 6-34 0

Примітка: “Фаворит” та “Рось” мають однакову кількість балів, однак перші займають вищу сходинку за рахунок результату очної зустрічі (перемога 1:0 над Россю).

В заключний день змагань команди перейшли до фінальної стадії плей-офф, де зустрічалися представники різних груп. Так, команди спочатку розіграли місця з дев’ятого по дванадцяте, після чого розпочалися півфінальні матчі.

У першому півфіналі “Лідер-Софія” ше в першому таймі вирішили питання проходу до фіналу. Швидко забитий м’яч та результативний розіграш кутового дозволили команді піти на перерву з рахунком 2:0. Одразу по відновленню гри удар після розіграшу аута встановив рахунок на табло 3:0. ДЮСШ “Дарниця” змогла відповісти одним голом та й, в цілому, гравці вирівняли ситуацію на полі, проте відігратися не вдалося – 3:1 на користь “Лідера-Софії”.

20190113_1321407788

В другому півфіналі “Локомотив” упевнено розібрався з “Атлетом”. Гравці “червоних” упевнено контролювали м’яч і за визначений час довели справу до розгромного рахунку 11:0. “Атлет” грав від оборони, проте постійно стримувати тиск суперників, як ми бачимо по рахунку не вдалося.

20190113_132140777

Після цього, відбулися поєдинки за 7-8 та 5-6 місце, де перемогли “Атлет-СЗШ №284” (2:1) і “Фаворит” (3:2) відповідно.

Всі результати поєдинків тут

Нарешті, справа дійшла до головних поєдинків. У матчі за 3-є місце “Атлет” з ДЮСШ “Дарницею” розіграли справжню драму, від якої не був байдужим жодних уболівальник. Емоції вирували, оскільки кожна зі сторін бажала здобути втішальний результат. “Дарниця” повела в рахунку першою, однак “Атлет” пострілом зі штрафного під перекладину рахунок зрівняв – 1:1. Швидко вийшла вперед “Дарниця” в таймі другому. Важко було “Атлету” відігратися, та команда змогла це зробити в заключні хвилини. Втім, другого голу виявилося недостатньо, оскільки ДЮСШ “Дарниця” моментально відповіла, забивши третій гол, який і став переможним для них – 3:2.

20190113_152020

у фінальному двобої зустрічалися команди “Лідер-Софія” та “Локомотив”. Була рівна гра загалом, але переможця визначено і ним став колектив “Лідер-Софія”. Хоча “Локомотив” першим повів в рахунку, коли в першому таймі гравець вийшов один на один з воротарем, але до перерви “Лідер” завдяки влучному штрафному рахунок зрівняв – 1:1. В другому таймі “Локомотив” створив багато проблем обороні суперника, однак пропущена контратака призвела до того, що “Лідер-Софія” оформили другий гол. Перевагу в один м’яч утримати вдалося, пролунав фінальний свисток і “Лідер-Софія” стають тріумфаторами Кубку Дарниці-2019.