Тренер «Атлету» (U-10), переможця Меморіалу Максима Москалюка, поділився своїми враженнями від фіналу з ДЮФК «Арсенал» (3:2), а також оцінив турнір загалом.

- Очікував хорошого виступу від своїх хлопців, оскільки команда в нас непогана, та й загалом постійно боремося за високі місця в усіх турнірах, у яких беремо участь. Хотілося виграти, тим паче турнір пам’яті Максима Москалюка, який для мене був більше ніж друг… Але якби не вдалося посісти перше місце, трагедії з цього точно не робили би.

Також хотів би відзначити нашу другу команду, яка приємно здивувала. Зігравши на турнірі сім матчів, вони програли лише один, при цьому зіграли внічию з такими лідерами столичного дитячого футболу, як «Арсенал» та «Восход». Навіть маючи такі непогані турнірні показники, вони посіли лише дев’яте місце, але тим цікавіші змагання… Я побачив, що можу розраховувати на них, і в нас є хороший резерв, яким можна підсилювати основну команду.

- У фінальному матчі ваші підопічні проявили характер, поступаючись по ходу матчу…

- У цьому плані потенціал у хлопців насправді величезний. Хоча є кілька гравців, від яких я очікував більшого – зокрема, у стресових ситуаціях, коли команда поступається в рахунку й потрібно відігруватися, вони не мають ховатися, а брати ініціативу на себе.

- ДЮФК «Арсенал» – найскладніший суперник на турнірі?

- Загалом, так. Але ми очікували, що буде важко. Минулого року, так само в січні, грали з ними на «Кубку Дарниці», й тоді у фіналі після нічиєї в основний час ми перемогли в серії пенальті.

- Бомбардирський хист воротаря «канонірів» став несподіванкою для хлопців?

- Ми знали, чого чекати від нього. Минулого року теж багато небезпеки виходило від нього, й це не спонтанне, а насправді награне тренерами «Арсеналу».

- Когось зі своїх підопічних можете виокремити?

- Хотів би відзначити Тимур Григорова, який отримав приз найкращому гравцю турніру. Насправді, він завжди на провідних ролях, є одним із лідерів. На цьому турнірі він проявив себе з найкращого боку, отримавши цілком заслужену нагороду, але за його потенціалом він може набагато більше.

- Після матчу деякі батьки футболістів ДЮФК «Арсенал» висловлювали обурення стосовно, на їхній погляд, необ’єктивного суддівства…

- Буквально сьогодні я розмовляв із тренером ДЮФК «Арсенал», і він не висловив жодної претензії стосовно фінального матчу, лише привітавши нас із перемогою в цікавому протистоянні. Щодо батьків, то, звичайно, неприємно програвати, але спорт складається не лише з перемог – потрібно й гідно приймати поразки. Тому хочеться побажати їм витримки, а їхнім дітям – подальших успіхів.