08.11.2015, в манежі на тренувальній базі ФК Динамо у Конча-Заспі було зіграно фінал Кубка міста Києва серед команд 2004 р.н. Цьогорічними фіналістами були Динамо та Атлет. Матч закінчився із рахунком 4:1 на користь біло-синіх.

12193747_408966179299711_9082249414877618603_n

Розіграш Кубка приваблює тим, що тут можливі несподіванки, неочікувані рахунки матчів та непередбачувані результати. Саме такого футбольного свята очікували всі вболівальники.

12234870_408965619299767_25520530031192709_n

Початок матчу видався дуже напруженим для обох команд. Динамо одразу кинулося вперед, сподіваючись забити швидкий м’яч та тим самим вибити атлетівців з колії. Швидкісний футбол біло-синіх змушував наших хлопців вдаватися до футбольних хитрощів у вигляді тактичних фолів. Саме через це динамівці впродовж перших десяти хвилин отримали можливість виконати три штрафні удари. Усі вони були достатньо небезпечними, але атлетівцям все ж вдавалося відводити небезпеку від власних воріт. І якщо Динамо швидко виходило в атаку за рахунок довгих передач вперед, атлетівці намагалися грати на випередження та постійно пресингувати своїх опонентів, не даючи їм часу для обробки м’яча. Та біло-сині створювали небезпеку не лише завдяки штрафним ударам. Одного разу гольовий момент був і після виконання кутового з правого флангу: після подачі у штрафний майданчик нападник Динамо зіграв головою. На щастя, м’яч після його удару влучив у праву стійку.

12227140_408966519299677_5684922726828284235_n

Розуміючи, що таким чином матч не виграти, атлетівці почали створювати власні атаки. Давід Гаджимурадов та Родіон Мазур почали щось вигадувати на лівому фланзі, у підсумку Родіон пробивав з гострого кута. Але удар вийшов не надто потужним і не створив проблем для голкіпера. Воротар не став гаяти часу та одразу розігнав швидкий контрнаступ лівим флангом. Біло-сині практично безперешкодно дісталися до карного майданчику наших хлопців. З меж штрафного гравець Динамо і завдав удару. Відчайдушна спроба Миколи Гашука заблокувати цей удар успіхом не увінчалася. 1:0. Надалі біло-сині будь-що прагнули подвоїти перевагу, але й атлетівцям вдавалось організовувати атаки. Партнери закинули довгу передачу на хід Давіду Гаджимурадову, той виходив сам на сам, та завдавати удару не довелося – лайнсмен зафіксував положення поза грою. Чи був там офсайд насправді, зможемо побачити на відео. Вже за хвилину після цього динамівці забили вдруге. Розігнавши швидку атаку лівим флангом, вони перевели м’яча на протилежний, а там гравець Динамо злету пробив у нижній ближній кут воріт. 2:0.

12193794_408966399299689_6533591931082366853_n

Футбольна історія знає чимало камбеків. Тож атлетівці продовжили свої намагання відігратися. Родіон Мазур передачею на хід вивів Яна Сліпченка на ударну позицію. У штрафному майданчику захисник Динамо штовхав нашого капітана у спину (цей момент навіть зафіксовано на фото) та завадив йому завдати удару, але головний арбітр матчу чомусь проігнорував цей епізод. У першому таймі ще один потенційно небезпечний момент чорно-жовті мали зі стандарту: Родіон Мазур виконував штрафний з центральної зони, на жаль, м’яч пройшов повз праву стійку. Незважаючи на ще два гольові моменти Динамо, рахунок до кінця першого тайму не змінився – надійно зіграв наш воротар.

12219591_408966915966304_6418452108344478432_n

По перерві динамівці продовжили грати першим номером. Одразу після початку другої двадцятип’ятихвилинки вони заробили кутовий. І хоча Ігор Лихацький відбив м’яча після подачі, захисники не догледіли гравця, що грав на підборі. На щастя, хлопець пробив зависоко. Та вже на 28 хвилині біло-сині відзначилися втретє: пройшовши центральною зоною, гравець Динамо відпасував праворуч, партнер дотягнув м’яча до лицьової лінії та виконав простріл на лінію штрафного майданчика. Ще один динамівець опинився у потрібному місці та замкнув цю передачу. 3:0.

12187749_408966822632980_4435018667671726014_n

Перевага у три м’ячі дозволяла динамівцям грати та почувати себе розкуто. Незрозуміло чому, але саме за цього рахунку біло-сині почали фолити. Стандарти один за одним виконував Ян Сліпченко. Нарешті на 36 хвилині матчу нашому капітану вдалося засмутити голкіпера Динамо: Ян виконував черговий стандарт, цього разу з правого флангу. Потужним ударом у дальній кут воріт Ян закинув м’яча за комірець голкіперу Динамо та зменшив відставання своєї команди до двох м’ячів. 3:1. Кількома хвилинами пізніше Ян Сліпченко виконував ще один штрафний удар вже з центральної зони. Цього разу він цілив у праву дев’ятку. Удар видався націленим та не менш потужним. На жаль, голкіпер Динамо вчасно зреагував та врятував свою команду, перевівши м’яча на кутовий. І хоча гол, забитий на 28 хвилині додавав чорно-жовтим віри у власні сили, використати свої моменти їм не вдалося. Натомість наприкінці матчу, на 51 хвилині динамівці забили ще раз: атлетівці не догледіли гравця на правому фланзі атаки та дозволили йому пробити з меж штрафного майданчика. Динамівець низом поцілив у дальній кут воріт. 4:1.
Чорно-жовтим не вдалося відігратися після двох абсолютно непотрібних голів у першому таймі. Та попри це наші хлопці показали гарний футбол та проявили бійцівські якості. Динамівці ж впевнено перемагають та завдяки цій перемозі оформлюють дубль – завойовують Кубок та виграють Першість.
12189643_408967525966243_5181564942179159908_n
А на наших хлопців у середу чекає ще один над відповідальний матч – дарницьке дербі. Як всі знають, це фактично матч за бронзові нагороди. Вболівальники ж очікують побачити не менш захоплюючий футбол та, звісно, переможний рахунок. Атлет, вперед!!!