Матч ковалівського «Колоса» та київського «Локомотива» тримав у напруженні і його учасників, і глядачів упродовж ігрового часу та тривалої серії післяматчевих пенальті.

До перерви ініціативою володів обласний чемпіон. Однак свої нагоди ковалівці змарнували. Після перепочинку «Колос», обмежений кадрово, фізично підсів, і вже залізничники диктували свої умови. І коли Клименко на 89-й хвилині, випередивши Козира, повів лік голам, здалося, що цей удар і стане вирішальним. Але буквально в останній атаці найкращий гравець Київщини 2012 року, скориставшись подачею Цихмейструка, зрівняв рахунок.

З перемінним успіхом промайнула і футбольна лотерея. Команди виконали по дванадцять ударів! У залізничників промахнулися Проневич і Лупашко, а в колосівців — Понєжда, Цихмейструк і Козир (один з двох ударів). Натомість обидва воротарі були бездоганними і в статусі бомбардирів. «Колос», будучи за мить до тріумфу, усе-таки програв фінал, як і торік, у серії післяматчевих одинадцятиметрових.

Нагородження переможців і фіналістів турніру провели керівники Київської обласної федерації футболу — Валерій Валерко, Леонід Матушевич, Валерій Михальський та Ігор Качар. Іменний приз найкращого гравця Меморіалу Щанова отримав киянин Денис Маринчук.

Склад переможців: Майборода, Гавриленко, Григорович, Козленко, Крохмаль, Сирота, Лупашко, Проневич, Ковалевський, Маринчук, Омелянов, Демиденко, Насімі, Батальський, Кабанюк, Лобода, Федюк і Клименко. Керівники команди — Володимир Козленко та Олександр Омельянов.

ФІНАЛ. КОЛОС (Ковалівка) — ЛОКОМОТИВ (Київ) — 1:1 (Козир, 90 — Клименко, 89), серія пенальті — 9:10. Арбітри Чопілко — Химиченко, Гейло.