Сьогодні, 07.08.2016, в рамках підготовки до другого кола Першості міста Києва ФК «Атлет» зустрівся з ФК «Меліоратор». Вболівальники побачили 7 голів на дві команди, а фінальний рахунок зустрічі – 4:3 на користь атлетівців.

Перший момент у підопічних Дмитра Мурашенка виник в дебюті зустрічі, коли Владислав Яковенко вирішив взяти на себе ініціативу та пробити з дальньої дистанції. Здавалося, що м’яч вже влітає в сітку, але поперечина підстрахувала голкіпера. А Руслан Періжок, граючи на добиванні, примудрився влучити у воротаря. «Меліоратор» з відповіддю не забарився і на момент атлетівців відповів двома небезпечними стандартами. Спочатку наші суперники виконали штрафний удар, а потім – кутовий. В обох випадках Владислав Кіяшко вибивав м’яча кулаками подалі від власних володінь.

Надалі знову жовто-чорні перехопили ініціативу. Владислав Яковенко ще раз вирішив випробувати долю та потужно пробив здалеку. Однак цього разу м’яч розминувся із лівою стійкою. Згодом момент був в Андрія Лужецького – він теж пробивав здалеку, але на заваді став голкіпер, а на добиванні Максим Гусак зіграв невдало: теж влучив у голкіпера.

2016-08-07 12.41.27

Невдовзі спрацювало всім відоме футбольне правило «Не забиваєш ти – забивають тобі». На 26 хвилині «Меліоратор» провів вдалу контратаку та відзначився у воротах Владислава Кіяшка. 0:1. Щоправда, протримався цей рахунок недовго – за хвилину рівновагу відновив Максим Гусак. Він вдало спіймав м’яча на ногу та зряче підйомом направив його в дальній кут воріт. 1:1. А наприкінці першого тайму вже атлетівці повели у рахунку: Яковенко віддав на Лужецького, той відпасував на Періжка, і останній з другої спроби переправив м’яча у ворота. 2:1.

У другій сорокап’ятихвилинці моментів в атлетівців стало менше, однак відзначитися жовто-чорним це не завадило. На 65 хвилині до атаки підключився центральний захисник Нікіта Руснак, його забігання помітив Владислав Яковенко та віддав розрізну передачу на хід у штрафний майданчик. Нікіта пробив повз воротаря та збільшив перевагу «Атлету» до двох м’ячів – 3:1.

2016-08-07 11.37.50

Невдовзі завдяки стандарту атлетівці відзначилися вчетверте. Павло Гайдук пробив на силу зі штрафного удару, після рикошету м’яч відскочив до Антона Найденка, який і переправив його в сітку воріт. 4:1.

Перевага у три м’ячі розконцентрувала атлетівців, тож «Меліоратор» мав змогу провести свої атаки, і дві з них завершилися успіхом. Спочатку суперник відзначився після прострілу з лівого флангу, скориставшись помилкою наших оборонців. А наприкінці зустрічі «Меліоратор» використав стандартне положення: суперники відзначилися після прямого удару зі штрафного.

У підсумку, 4:3 – «Атлет» виграє цей матч, а Нікіту Руснака та Максима Гусака можна привітати з дебютними голами за дорослу команду. Так тримати.