Жертвуючи нинішньою кампанією, “жовто-чорні” мають на меті краще підготуватися до наступного сезону. Після тижневої відпустки команда Дмитра Мурашенка розпочала інтенсивну підготовку: залишок матчів цього сезону будуть прирівнюватися до товариських, адже турнірних завдань перед командою більше немає.

Частиною підготовки стала зустріч з ФК “Льва Яшина”. Матч відбувся на стадіоні “Атлет” в суботу, 25 липня. В цій грі тренерський штаб спробував поекспериментувати зі складом – захисну лінію складали більш досвідчені гравці, а на атакувальних редутах можна було побачити молодших виконавців.

Попри ігрову перевагу нашої команди і більший відсоток володіння м’ячем, атлетівцям не вдалося здобути перемогу. Команді не вистачало гостроти попереду, молоді виконавці так і не змогли взяти на себе лідерські якості. Суперник був кращим лише в одному аспекті – реалізації. Маючи небагато шансів, команда “Льва Яшина” скористалася нагодою і відкрила рахунок в другому таймі, встановивши, як виявилось, кінцевий рахунок – 0:1.

зображення_viber_2020-07-25_21-20-45

В неділю, 26 липня, ФК “Атлет” вирушить за 400 кілометрів від української столиці – в Тростянець. Там команда зустрінеться з однойменним клубом і проведе поєдинок 20-го туру чемпіонату України серед аматорів.

На даний поєдинок тренерський штаб планує взяти тих виконавців, які не грали в матчі проти “Льва Яшина”, за виключенням Івана Швеця, Михайла Ваника і Максима Кавуна.

Матч “Тростянець” – “Атлет” відбудеться у неділю, 26 липня, о 17-00, на стадіоні ім. В. Куца в місті Тростянець.