Сьогодні відбувся матч 1/8 фіналу Кубка м. Києва серед команд дорослих. Наша команда зустрічалась з ФК «Чемпіон- Дарниця» та перемогла з рахунком 6-2. Гра почалась з атак нашої команди і вже на 5-й хвилині Олексій Лихочас робить рахунок 0-1 на користь Атлета. В першому таймі наша команда і надалі продовжувала атакувати ,але збільшити рахунок не змогли, а навпаки пропустили на 33-й хвилині у свої ворота 1-1. Другий тайм наша команда розпочала дуже активно і за двадцять хвилин ігрового часу рахунок став 1-5 на користь «атлетівців». На 46-й хвилині чудовим ударом з 20-25 метрів відзначився Мурашенко Дмитро. На 54-й хвилині  рахунок став 1-3 – Сергій Чуприна  реалізував пенальті в ворота суперника. На 61-й хвилині відразу після виходу на поле, першим дотиком Іван Гребенюк робить рахунок 1-4. П’ятий м’яч забив Богдан Адаменко, який чудово розібрався з захисниками. Довершив розгром «Чемпіона» Андрій Литвиненко точним ударом в дальній кут воріт суперника. На 79 хвилині суперник встановив остаточний рахунок в матчі 2-6 на користь ФК «Атлет». Чудове закінчення складного та доволі невдалого першого кола сезону 2012 для дорослої команди ФК «Атлет».

«Чемпіон-Дарниця» – «Атлет»: 2-6

Голи: 33 хв. ????, 79 хв. ???? – 5 хв. Лихочас, 46 хв. Мурашенко, 54 хв. Чуприна (пен.),  61 хв. Гребенюк, 62 хв. Адаменко, 71 хв. Литвиненко.

Попередження:  Криворучко, Євтушенко
Вилучення:  37 хв.  - гравець команди “Чемпіон-Дарниця”

Основний склад: 1. Кіяшко, 7. Яворський, 5. Головізнін (35 хв. 19. Євтушенко), 18. Орел, 2. Криворучко (67 хв. 22. Аракелян), 9. Мотроненко (55 хв. 14. Литвиненко), 24. Мікадзе (55 хв. 8. Адаменко), 11. Мурашенко (70 хв. 77. Остапенко), 20. Періжок, 17. Чуприна (76 хв. 15. Казанков), 21. Лихочас (60 хв. 34. Гребенюк).