З наступного сезону ФК «Атлет» виходить на новий рівень, а саме команда змагатиметься в Чемпіонаті України серед аматорських колективів.

В суботу, 29 червня, відбулася нарада між Асоціацією аматорського футболу України (ААФУ) та представниками футбольних клубів, в якій брав участь президент футбольного клубу «Атлет» Олександр Старовойт. Так, з сезону 2019/2020 доросла команда «Атлета» змагатиметься в Чемпіонаті та Кубку України.

На офіційній нараді обговорювались формат проведення і склад учасників змагань в наступному сезоні. Так, попередньо участь підтвердили 32 колективи. Найближчим часом організатори чемпіонату узгодять та представлять остаточний формат Чемпіонату України серед аматорів, а також розподілять учасників.

За інформацією ААФУ, старт чемпіонату намічено на 3 серпня, в той час як перший етап розіграшу Кубка відбудеться 21-28 серпня. Заявка команд на участь у чемпіонаті триватиме з 15 по 31 липня, а на участь у розіграші Кубка України – з 5 по 16 серпня. В цілому, заявковий період осінньої частини змагань триватиме з 15 липня по 13 вересня.