В рамках п’ятого туру Вищої ліги Чемпіонату Києва “Атлет” на власному полі приймав “ДЮСШ-26″. На жаль, “жовто-чорні” не зуміли здобути позитивного результату.

Наш колектив домінував над суперником і вже на сьомій хвилині матчу вийшов вперед. Артем Хоменко з передачі Вадима Карася зробив рахунок 1:0. Втім ще в першому таймі гості встановили паритет на табло.

Після перерви “Атлет” знову пропустив – на 58-й хвилині. І вже на 87-й хвилині “жовто-чорні” пропустили втретє. Погана реалізація власних моментів не дозволила “Атлету” забити ще декілька голів.

“Атлет” – “ДЮСШ-26″ 1:3
Голи: Хоменко, 7 – голи суперника, 28, 54, 86.

Після чотирьох зіграних матчів “Атлет” має в своєму активі шість пунктів. В наступному турі команда Романа Гринчука гратиме на виїзді з ДЮФК “Титан” – 25 жовтня, в неділю.