21 травня в рамках 19-ого туру Вищої ліги Чемпіонату м. Києва з футболу сезону 2022-2023 р.р. “Атлет” зустрівся з ФК “Денгофф” (Денихівка). Матч було зіграно на новому стадіоні КНУБА.

На гру з “Денгофф”атлетівці” виставили бойовий склад, що давало сподівання на позитивний рахунок у підсумку. Жовто-чорні почали перший тайм з пошуку ключа до воріт суперника, шукаючи слабкі місця в захисті команди з Денихівки.

Наш нападник Ростислав Бабич з передачі від Фармана Теймурова зумів влучно пробити по воротах суперника та відкрити рахунок у першому таймі. Першу половину гри наша команда мала перевагу і свисток арбітра на перерву зафіксував перевагу в один м’яч на користь нашої команди.

В другому таймі картина гри змінилася. Номінальні господарі поля, команда “Денгофф”, створюють низку небезпечних моментів біля воріт “атлетівців”. Рятував ворота наш голкіпер Максим Комаренко, або гравці команди суперника пробивали повз ворота. Тиск на наші ворота зростав, і він привів до першого голу в наші ворота. Рахунок стає 1:1 за невиразної гри нашої команди в другому таймі. Тренерський штаб жовто-чорних проводить ряд замін, але вони не спрацювали. “Денихівці” продовжували створювати небезпечні моменти біля наших воріт.

Назар Пресіч мав чудову нагоду забити другий гол у ворота “Денгофф”, але не скористався виходом один на один з воротарем суперників.

В підсумку команда “Денгофф” зуміла дотиснути жовто-чорних та забити другий гол, який став вирішальним у грі.

Втрачаємо дуже важливі очки та перше місце в турнірній таблиці.

На клубному Yotube-каналі ФК “Атлет” є запис відео матчу, який можна переглянути за посиланням нижче.

Чемпіонат м.Києва, Вища Ліга:

“Денгофф” – “Атлет” 2:1.

Віримо в команду та тренерський штаб! Бажаємо гарної гри та впевнених перемог в подальших матчах!