13 травня на стадіоні «Політ» відбулась гра 4 туру Першості м. Києва між командами ФК «Гідропарк» та «Атлет». Гра розпочалась доволі жваво і до 10-ї хвилини нечисленні глядачі вже побачили ряд небезпечних моментів та два м’ячі у виконанні команд. Гравці команди «Гідропарк» провели цю десяти хвилинку більш гостріше ніж наші гравці, про це свідчить, що вже на 2-й хвилині матчу, змусили помилитись нашого захисника Гринчука Романа, який порушив правила у штрафному майданчику і арбітр матчу призначив пенальті в наші ворота, але голкіпер Приймак Роман виручив нашу команду та відбив удар з одинадцяти метрової позначки, але суперники продовжували нагнітати ситуацію у наших воріт і при розіграші кутового гравець суперників забив гол у наші ворота, рахунок матчу став 1-0 на користь наших суперників ( в цьому моменті не розібрались наш воротар та Микита Коваль і спокійно дали можливість підставивши ногу забити м’яч супернику). Радість суперників тривала недовго, вже на 10 хвилині нашій команді вдалось зрівняти рахунок, штрафний удар, який виконав Сергій Чуприна, рикошетом від гравця суперника потрапив у ворота  «Гідропарка». Рахунок став 1-1. Після того як наша команда зрівняла рахунок, ініціатива перейшла до нашої команди і вже через 9 хвилин після першого голу наша команда забила другий м’яч – Роман Періжок чудово замкнув передачу Яковенка Влада влучним та потужним ударом в ближній кут. Надалі наша команда контролювала хід гри, напівмоменти були у Андрія Литвиненка, Сергія Чуприни, суперники в свою чергу намагались грати на контратаках та в одній із атак після подачі в штрафний майданчик Роман Гринчук зрізав м’яч у власні ворота. Другий тайм розпочався з рахунку 2-2, і забігаючи наперед зазначимо, що рахунок за другі сорок п’ять хвилин так і не змінився. В другому таймі гравці суперника змогли частково нав’язати свою гру нашій команді і за другий тайм в нашої команди було лише три моменти.  Один момент у Олексія Лихочаса, який не зміг вдало пробити після подачі кутового та два моменти у зовсім інертного у другому таймі Сергія Чуприни (наш капітан не зміг приборкати вдало м’яч після довгих передач Адаменка Богдана та Мурашенка Дмитра, тим самим позбавивши себе можливості організувати небезпечні моменти у воріт суперника). Отже матч закінчився з рахунком 2-2.

Основний склад: 77. Приймак, 8. Яворський, 3. Коваль, 18. Гринчук ( 46 хв. 31.Криворучко), 16. Євтушенко, 14. Литвиненко (58 хв. 22. Мотроненко), 99. Мікадзе (65 хв. 36.Адаменко) 9. Періжок, 10. Яковенко ( 71 хв. 29. Лихочас), 11. Мурашенко (79 хв. 28. Казанков), 17. Чуприна

Голи: ???? ,7 хв., Гринчук (автогол),34хв – Чуприна,10 хв., Періжок, 19 хв.

Попередження: Литвиненко, Лихочас, Адаменко