Стали відомі дати проведення заявок на участь в змаганнях сезону 2017/2018 рр.
Звертаємо Вашу увагу, що за нашими командами закріплено два дні:
1 серпня для команд вікових груп 2001-2004 р.н.
24 серпня всі інші вікові категорії
№ | Клуб(Команда) | Час заявки |
01.08.2017 (вівторок) | ||
1 | Зміна (01-04) | 10.00-12.00 |
2 | Атлет (01-04) | 12.00-14.00 |
3 | ОКП (01-04) | 15.00-17.00 |
4 | Динамо (02-04) | 17.00-18.00 |
02.08.2017 (середа) | ||
1 | Локомотив (01-04) | 10.00-12.00 |
2 | Зірка (01-04) | 12.00-14.00 |
3 | Арсенал (01-04) | 15.00-17.00 |
4 | Чемпіон (01-04) | 17.00-18.00 |
03.08.2017 (четвер) | ||
1 | Діназ (01-04) | 10.00-12.00 |
2 | ДЮФК Арсенал (01-04) | 12.00-14.00 |
3 | ДЮСШ-15 (01-04) | 15.00-17.00 |
4 | Чайка-КПУФКС (01-04) | 17.00-18.00 |
04.08.2017 (п’ятниця) | ||
1 | Добро-Восход (01-04) | 10.00-12.00 |
2 | Поділ (01-04) | 12.00-14.00 |
3 | Альпіна-ДЮСШ-17 (01-04) | 15.00-17.00 |
4 | ДЮСШ-14-Тр (01-04) | 17.00-18.00 |
07.08.2017 (понеділок) | ||
1 | ФСК “Авіатор”, СК 179 | 10.00-12.00 |
2 | Вишневе, Лайонс | 12.00-14.00 |
3 | ІАФ, Столиця | 15.00-17.00 |
4 | Нептун, Боярка | 17.00-18.00 |
08.08.2017 (вівторок) | ||
1 | ДЮСШ Ніжин, Десна | 10.00-12.00 |
2 | Старт, Футбол Кідс | 12.00-13.00 |
3 | Чайка Лобановського | 14.00-16.00 |
4 | Фаворит-Бориспіль | 16.00-18.00 |
09.08.2017 (середа) | ||
1 | Відрадний | 10.00-13.00 |
2 | СДЮШОР-10 | 14.00-16.00 |
3 | ДЮСШ-21, Алмаз | 16.00-18.00 |
10.08.2017 (четвер) | ||
1 | Фортуна | 11.00-15.00 |
2 | Моноліт | 15.30-18.00 |
11.08.2017 (п’ятниця) | ||
1 | Переможець, Говерла | 10.00-13.00 |
2 | Л. Яшина | 14.00-16.00 |
3 | Парма, Столичний | 16.00-18.00 |
14.08.2017 (понеділок) | ||
1 | ДЮСШ-14-Тр, Солді-Транс | 10.00-14.00 |
2 | Альпіна-ДЮСШ-17 | 15.00-18.00 |
15.08.2017 (вівторок) | ||
1 | Ніка, CК Бориспіль | 10.00-12.00 |
2 | Олімп, Столиця-Кпі | 12.00-13.00 |
3 | Сталь, Ірпінь | 14.00-16.00 |
4 | Каскад | 16.00-18.00 |
16.08.2017 (середа) | ||
1 | Дніпро | 10.00-11.00 |
2 | Чайка-КПУФКС | 11.00-13.00 |
3 | ОКП, Динамік | 14.00-18.00 |
17.08.2017 (четвер) | ||
1 | Локомотив | 11.00-15.00 |
2 | ДЮСШ-1 | 15.30-18.00 |
18.08.2017 (п’ятниця) | ||
1 | Єдність, Каштан | 10.00-13.00 |
2 | ФК Межигір’я | 14.00-16.00 |
3 | Юніор Спорт, Дніпровський Князь | 16.00-18.00 |
21.08.2017 (понеділок) | ||
1 | Добро-Восход | 10.00-14.00 |
2 | Поділ | 15.00-18.00 |
22.08.2017 (вівторок) | ||
1 | ДЮСШ-15 | 10.00-14.00 |
2 | ДЮФК Арсенал | 15.00-18.00 |
22.08.2017 (середа) | ||
1 | Діназ | 10.00-14.00 |
2 | Чемпіон | 14.30-18.00 |
23.08.2017 (четвер) | ||
1 | Зірка, ДЮСШ-26 | 10.00-14.30 |
2 | Динамо | 15.00-18.00 |
24.08.2017 (п’ятниця) | ||
1 | Атлет | 10.00-14.30 |
2 | Арсенал | 15.00-18.00 |
28.08.2017 (понеділок) | ||
1 | Зміна, Зм.-Оболонь, Рідне Місто | 12.00-17.00 |