Футбольна родина “Атлет” поповнюється новими іменами. Партнером Футбольного Клубу “Атлет” у новому футбольному сезоні стає відомий спеціалізований спортивний магазин – “INTERSPORT”.

Без названия

“INTERSPORT” – є світовим лідером у спортивному ритейлі. На українському ринку INTERSPORT існують з 2015 року після підписання ексклюзивного контракту франшизи за  ініціативою засновників мережі ТЦ «ЕпіцентрК». 

 INTERSPORT Україна виступають організатором спортивних змагань INTERSPORT RUN UA та INTERSPORT FEST. Компанія є  титульним спонсором щорічної церемонії нагородження «Герої спортивного року», що організовує Національний олімпійський комітет України. Під егідою Intersport України та за підтримки Федерації лижного спорту України у Києві проходять спортивні змагання  по гірськолижному спорту Intersport Kids Trophy для дітей.

Від початку нового сезону “INTERSPORT” виступає партнером Футбольного Клубу “Атлет”. 

В мережі магазинів “INTERSPORT” можна знайти безліч товарів для спорту та активного відпочинку, скористатися актуальними знижками та акціями. А на наших “атлетівців” очікують спеціальні умови покупок в магазинах “INTERSPORT”!

Дякуємо нашому новому партнеру за співпрацю, підтримку розвитку спорту в Україні та юних футболістів “Атлету” зокрема!