До Вашої уваги пропонуємо переглянути підсумковий клубний залік сезону 2016 року.
№
п/п |
Назва клубу | Вища ліга | Перша ліга | Друга ліга | Кіл-сть ком-д | Очки |
1 | Зміна | 8 | – | 1 | 9 | 232 |
2 | Арсенал | 9 | – | – | 9 | 230 |
3 | Локомотив | 7 | 2 | – | 9 | 224 |
4 | Зірка | 9 | – | – | 9 | 219 |
5 | Атлет | 8 | 1 | – | 9 | 214 |
6 | Діназ | 6 | 1 | 1 | 8 | 186 |
7 | Динамо | 6 | – | – | 6 | 180 |
8 | Чемпіон-Дарниця | 4 | 5 | – | 9 | 175 |
9 | ДЮСШ-15 | 4 | 3 | – | 7 | 172 |
10 | Чайка-КП УФКС | 4 | 4 | – | 8 | 154 |
11 | Поділ | 4 | 3 | 1 | 8 | 146 |
12 | Арсенал | 3 | 2 | 3 | 8 | 135 |
13 | Добро-Восход | 2 | 5 | – | 7 | 117 |
14 | ОК Піддубного | 3 | 1 | 2 | 6 | 112 |
15 | ДЮСШ-21 | 2 | 4 | 1 | 7 | 108 |
16 | Зміна-Оболонь | – | 6 | – | 6 | 105 |
17 | Альпіна -ДЮСШ-17 | 1 | 4 | 4 | 9 | 98 |
18 | ДЮСШ-14 -Троєщина | – | 4 | 4 | 8 | 88 |
19 | Атлет-2 | – | 5 | – | 5 | 83 |
20 | Переможець | 2 | 1 | 2 | 5 | 77 |
21 | ДЮСШ-15-2 | – | 2 | 4 | 6 | 63 |
22 | Локомотив-2 | – | 3 | 2 | 5 | 60 |
23 | Арсенал-2 | – | 3 | 1 | 4 | 53 |
24 | Фортуна | – | 2 | 2 | 4 | 52 |
25 | Єдність | 1 | 1 | 3 | 5 | 48 |
26 | Живчик | 2 | – | – | 2 | 47 |
27 | Моноліт | – | 2 | 1 | 3 | 47 |
28 | ДЮСШ-1 | – | 2 | 4 | 6 | 47 |
29 | Зірка-2 | – | 2 | 3 | 5 | 43 |
30 | Вишневе | – | 1 | 5 | 6 | 42 |
31 | Межигір`я | 1 | – | 3 | 4 | 40 |
32 | СДЮШОР-10 | – | 2 | 1 | 3 | 40 |
33 | Переможець-2 | – | 1 | 2 | 3 | 39 |
34 | КСДЮШ-22 | – | 2 | 2 | 4 | 36 |
35 | Столичний | – | 2 | 1 | 3 | 34 |
36 | Діназ-2 | – | 1 | 3 | 4 | 30 |
37 | Чайка (Петроп.Борщ.) | 1 | – | – | 1 | 28 |
39 | РВУФК | 1 | – | – | 1 | 26 |
38 | Легія | 1 | – | – | 1 | 26 |
38 | Арсенал-2 | – | 1 | 2 | 3 | 26 |
39 | Олімп | 1 | – | – | 1 | 25 |
40 | ФК ім. Льва Яшина | – | 1 | 3 | 4 | 23 |
41 | Чемпіон-Дарниця-2 | – | 1 | 4 | 4 | 22 |
42 | Оболонь-Бровар | – | – | 4 | 4 | 21 |
44 | Євбаз – Говерла | – | 1 | – | 1 | 19 |
45 | Добро-Восход-2 | – | – | 2 | 2 | 17 |
46 | Поділ –Анріївск. | – | – | 4 | 4 | 15 |
47 | Меліоратор | – | 1 | – | 1 | 15 |
48 | ДЮСШ-26 | – | – | 4 | 4 | 13 |
49 | Печерськ | – | 1 | – | 1 | 13 |
50 | Переможець-3 | – | – | 4 | 4 | 13 |
51 | Каштан | – | – | 1 | 1 | 12 |
52 | Каскад | – | – | 2 | 2 | 10 |
56 | Локомотив-3 | – | – | 1 | 1 | 11 |
57 | Барс | – | – | 1 | 1 | 11 |
58 | Ретро | – | 1 | – | 1 | 10 |
59 | ДЮСШ-21-2 | – | – | 3 | 3 | 10 |
60 | Чемпіон-Дарниця-3 | – | – | 3 | 3 | 10 |
61 | Авіатор | – | – | 2 | 2 | 10 |
62 | ДЮСШ-15-3 | – | – | 3 | 3 | 8 |
63 | ФК Хотів | – | – | 1 | 1 | 7 |
64 | Столиця КПІ | – | – | 1 | 1 | 7 |
65 | Зміна-Оболонь-2 | – | – | 1 | 1 | 6 |
66 | Єдина сила | – | – | 1 | 1 | 6 |
67 | Моноліт-2 | – | – | 1 | 1 | 5 |
68 | ФК Оболонь-Бровар-5 | – | – | 1 | 1 | 5 |
69 | Солді транс | – | – | 1 | 1 | 5 |
70 | ДЮСШ-14 –Троєщ.-2 | – | – | 2 | 2 | 4 |
71 | Сталь | – | – | 3 | 3 | 3 |
72 | Ніка | – | – | 1 | 1 | 3 |
73 | ФК Оболонь-Бровар-2 | – | – | 3 | 3 | 3 |
74 | Макстим | – | – | 1 | 1 | 3 |
75 | Junior Спорт | – | – | 3 | 3 | 3 |
76 | Парма | – | – | 1 | 1 | 3 |
77 | ДЮСШ-1-2 | – | – | 2 | 2 | 2 |
78 | Поділ –Андріїв.-2 | – | – | 2 | 2 | 2 |
79 | Альпіна -ДЮСШ-17-2 | – | – | 2 | 2 | 2 |
80 | Фортуна-2 | – | – | 2 | 2 | 2 |
81 | Лайонс | – | – | 2 | 2 | 2 |
82 | Атлет-3 | – | – | 2 | 2 | 2 |
83 | ДЮСШ-14 –Троєщ.-3 | – | – | 2 | 2 | 2 |
84 | ДЮСШ-26-2 | – | – | 1 | 1 | 1 |
85 | Борисп.-Спорт | – | – | 1 | 1 | 1 |
86 | Дніпровськ.князь | – | – | 1 | 1 | 1 |
87 | Єдність-2 | – | – | 1 | 1 | 1 |
88 | Авіатор-2 | – | – | 1 | 1 | 1 |
89 | Динамік | – | – | 1 | 1 | 1 |
90 | Скайд | – | – | 1 | 1 | 1 |
91 | КСДЮШ-22-2 | – | – | 1 | 1 | 1 |
92 | Тайга | – | – | 1 | 1 | 1 |
93 | Тріумф | – | – | 1 | 1 | 1 |
94 | ДЮСШ-26-3 | – | – | 1 | 1 | 1 |
95 | Арсенал-3 | – | – | 1 | 1 | 1 |
96 | ДЮСШ-21-3 | – | – | 1 | 1 | 1 |