Сьогодні, 21 січня, відбувся перший ігровий день 1/8 фіналу Всеукраїнського об’єднаного турніру “Кубок ДЮФЛУ”.

На футбольному полі ДЮСШ “Атлет” зустрічі провели команди вікової категорії U19/17 та U15. “Атлетівцям” в обох матчах протистояли представники відповідних вікових категорій ДЮСШ 26.

За традицією ігри “Кубку ДЮФЛУ” розпочали з Гімну України і вшанування хвилиною мовчання всіх загиблих українців у російсько-українській війні, м.Дніпрі і м.Броварах.

DSC_7110 DSC_7151

Далі розпочався красивий двобій принципових суперників футбольного столичного осередку.

Колектив Вячеслава Зборовського “Атлет U19/17″ абсолютно впевнено подолали свого супротивника, здобувши перемогу у матчі з рахунком 5:0. З перших хвилин “атлетівці” завдали темп у матчі, в якому відчувалось нестримне бажання отримати важливе надбання.  Абсолютне домінування на полі дозволило підопічним Вячеслава Зборовського забити перший гол на 8-ій хвилині зустрічі. Результативною реалізацією відзначився Ростислав Бабич.
До завершення першого тайму кілька небезпечних моментів біля воріт “Атлета” створили і представники ДЮСШ 26. Ігрова ситуація на полі була емоційною та небезпечною для обох команд, але за 5 хвилин до перерви жовто-чорні приносять до свого активу ще 2 гола. Влучними реалізаціями відзначились Дмитро Тарасов та Владислав Шаповалов. Рахунок після першого тайму стає 3:0 на користь суперників.
Від початку другого тайму активні дії представників ДЮСШ 26 спонукали “Атлет” кілька разів захищати свої ворота, вкрай небезпечних моментів та нервуваннь завдали суперники, намагаючись відігратися у відведений час. Але остаточну крапку у цій зустрічі “атлетівці” поставили завдяки дублю Дениса Бредельова.

1/8 фіналу “Кубку ДЮФЛУ”, вікова категорія U19/17:

“Атлет” – ДЮСШ 26 -  5:0
Голи: 8′ Бабич, 40′ Тарасов, 42′ Шаповалов (Кавун), 65″ Бредельов Д., 89′ Бредельов Д.

DSC_7121 DSC_7145

Зустріч колективів вікової категорії U15 в рамках 1/8 фіналу “Кубку ДЮФЛУ” була неменш інтригуючою та емоційною.

Підопічні Євгенія Чуприни від першого дотика м’яча завдали швидкий темп у грі, в результаті чого і здобули безумовну перемогу з рахунком 4:0. Чудові ігрові комбінації від початку надважливого для всього “Атлету” матчу серії плей-офф, дозволили тримати команду конкурентів під повним контролем та демонструвати певну перевагу.
Першим яскравим голом на 19-ій хвилині візначився тандем Косецький – Романюк, за дві хвилини рахунок подвоїли “атлетівці” Приступко – Чалий.  Але суперник чинив достойний  супротив, намагаючись переломити хід цієї зустрічі на свою користь.
Другий тайм сулив підопічним Євгенія Чуприни боротьбу за можливість завершити цей поєдинок абсолютною перевагою, що і довели вихованці “Атлету”, реалізувавши ще два яскравих момента. І знову в команді результативними комбінаціями відзначились  пари Товт – Приступко, Кузьмінський – Косецький.

1/8 фіналу “Кубку ДЮФЛУ”, вікова категорія U15:

“Атлет” – ДЮСШ 26 – 4:0
Голи: 19′ Косецький (Романюк), 21′ Приступко (Чалий), 64′ Товт (Приступко), 68′ Кузьмінський (Косецький)

DSC_7159 DSC_7189

Вітаємо команди ДЮСШ “Атлет” U19/17 та U15, тренерський склад та всіх вболівальників з важливими здобутками та виходом наших колективів до 1/4 фіналу “Кубку ДЮФЛУ”.

Вже завтра, 22 січня, за місце в 1/4 фіналу змагатиметься команда Олега Царюка – “Атлет 2009″.
Бажаємо “атлетівцям” успішного виступу, мирного неба та ігрового дня без повітряних тривог!

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість  молоді України розвиватися навіть у військовий час, адже вони – спортивне майбутнє нашої країни!