Матчі-відповіді 8 червня не стали рятівними для команд U-15 та U-16 ДЮСШ “Атлет”.

Незважаючи на фактор домашнього стадіону, обом колективам не вдалося здобути бажаний результат.

U-15
“Атлет” – СДЮШОР “Ужгород” – 2:2 (перший матч 1:1)
Голи: 21 Сліпченко (Мазур), 53 Саченко – 32, 36

Прикро визнавати, що фактор виїзного голу подарував право пройти далі саме ужгородцям. Наші гравці добре виглядали, незважаючи на величезний тиск, емоції та нервовість за результат. Що говорити, на матчі були присутніми близько 200 уболівальників! “Атлетівці” забили у грі першими, після чого до перерви пропустили двічі. Завдяки голу Саченка в другому таймі, у команди з’явилася надія, і дійсно були нагоди вирвати перемогу. Наприклад, арбітр в кінцівці матчу не поставив у ворота “Ужгорода” пенальті за гру рукою – сумнівне рішення. Поєдинок завершився з рахунком 2:2, а це означає, що за правилом виїзного голу саме СДЮШОР “Ужгород” пройшли до топ-8 команд України.

U-16
“Атлет” – “Скала” (Моршин) – 2:3 (перший матч 0:2)

Гравцям 2003 р.н. не вдалося відіграти гандикап першої зустрічі. В домашніх стінах бойова поразка 2:3 стала остаточним результатом для підопічних В’ячеслава Алейнічева на ДЮФЛ цього сезону.

Ми вдячні командам за рекордний результат проходу до стикових поєдинків і щиро бажаємо подолати цей рубіж вже наступного сезону!