Конкурси технічної майстерності
Призери змагань з технічної майстерності серед вікової категорії учасників 2001 р.н.:
У номінації «жонглювання м’ячем» на призи А.А. Біби:
1 місце
Волошин Вікентій Валерійович
ФК Динамо

2 місце
Надольский Ярослав Вячеславович
ФК Динамо

3 місце
Воробйов Гліб Олександрович
ФК КДЮСШ-Чемпіон

 
У номінації «удар по м’ячу на точність» на призи В.Г.Веремеєва:
1 місце
Шамич Дмитро Віталійович
ФК Динамо

2 місце
Куколь Кірілл Олегович
ФК Динамо-2

3 місце
Ліпінський Артем Вячеславович
ФК Троєщина

 
У номінації «удар по м’ячу на дальність» на призи В.М.Трошкіна:
1 місце
Ордуханов Ренат Ельдарович
ФК Поділ

2 місце
Михайленко Іван Леонідович
ФК Динамо

3 місце
Долина Дмитро Дмитрович
ФК КДЮСШ-Чемпіон

 
У номінації «кращий воротар» на призи Є.В.Рудакова:
1 місце
Черненко Роман Володимирович
ФК КДЮСШ-Чемпіон

2 місце
Тумко Даниїл Григорович
ФК Динамо

3 місце
Шутковський Артем Андрійович
ФК Троєщина
Призери змагань з технічної майстерності серед вікової категорії учасників 2002 р.н.:
У номінації «жонглювання м’ячем» на призи А.А. Біби:
1 місце
Подус Олексій Сергійович
ФК Київ

2 місце
Калмиков Нікіта Юрійович
ФК Динамо

3 місце
Нгуєн Нікіта Вячеславович
ФК Арсенал

 
У номінації «удар по м’ячу на точність» на призи В.Г.Веремеєва:
1 місце
Ковальчук Макар Євгенович
ФК Вигурівщина

2 місце
Шульга Євген Валентинович
ФК Поділ-Андріївський

Коротков Дмитро Андрійович
ФК Атлет

Гандзейчук Олександр Ілліч
ФК Арсенал

 

У номінації «удар по м’ячу на дальність» на призи В.М.Трошкіна:
1 місце
Кравченко Іван Володимирович
ФК Вигурівщина

2 місце
Кузнецов Владислав Олегович
ФК Арсенал

3 місце
Гаращенко Богдан Андрійович
ФК Атлет

 
У номінації «кращий воротар» на призи Є.В.Рудакова:
1 місце
Федченко Олександр Юрійович
ФК Вишневе

2 місце
Кізенко Ярослав Васильович
ФК Вигурівщина

3 місце
Слуцький Олексій Андрійович
ФК Діназ
Призери змагань з технічної майстерності серед вікової категорії учасників 2003 р.н.:
У номінації «жонглювання м’ячем» на призи А.А. Біби:
1 місце
Сириця Нікіта Анатолійович
ФК Київ

 
У номінації «удар по м’ячу на точність» на призи В.Г.Веремеєва:
1 місце
Цветков Максим Сергійович
ФК Алмаз

 

У номінації «удар по м’ячу на дальність» на призи В.М.Трошкіна:
1 місце
Демиденко Іван Михайлович
ФК Динамо

2 місце
Шкапа Денис Ігорович
ЦСКА

 
У номінації «кращий воротар» на призи Є.В.Рудакова:
1 місце
Кравченко Антон Андрійович
ФК Київ

2 місце
Фастов Артем Олексійович
ФК Динамо

3 місце
Писаний Артем Олексійович
ФК Десна

 

Призери змагань з технічної майстерності серед вікової категорії учасників 2004 р.н.:
У номінації «жонглювання м’ячем» на призи А.А. Біби:
1 місце
Горбач Ігор Володимирович
ФК Парма

 
У номінації «удар по м’ячу на точність» на призи В.Г.Веремеєва:
1 місце
Караєв Артем Сергійович
ФК Динамо-2

 

У номінації «удар по м’ячу на дальність» на призи В.М.Трошкіна:
1 місце
Солонцов Олександр Олександрович
ФК Мастер-Юніор

2 місце
Козак Богдан Романович
ФК Локомотив

3 місце
Шевченко ДмитроТарасович
ФК Дніпровець

 
У номінації «кращий воротар» на призи Є.В.Рудакова:
1 місце
Давидяк Святослав Тарасович
ФК Парма

2 місце
Пахолюк Іван Владиславович
ФК Київ

3 місце
Пригода Богдан Володимирович
ФК Динамо

Інформація з сайту ФФК:

http://www.ffk.kiev.ua/news/item/768-konkursi-texnichnoji-majsternosti