Вже стає традицією розпочинати підготовчий період грою з представником  другої ліги Першості м. Києва  ФК «Каштан».

Ось і в цьому році першою контрольною грою ФК «Атлет» став спаринг з командою «Каштан». Гра відбувалась на засніженому стадіоні  в Парку Партизанської Слави.  В цьому матчі ФК «Атлет» використав 22-х гравців. Слід зазначити, що матч проходив у складних умовах, де на перші ролі виходили не професійні якості футболістів, а  перш за все морально-вольові.

Матч проходив  за перевагою гравців «Атлета» і закінчився перемогою нашої команди 3-1. Голи забивали: Адаменко Богдан відзначився двічі  та Гіоргій Мікадзе .

Другим контрольним спарингом був матч з ФК «Чемпіон» (в минулому сезоні команда називалась КСДЮШОР-Дарниця).

Матч відбувався в Конча-Заспі  на третьому полі зі штучним покриттям. Як і в попередньому матчі,  тренерським складом було використано 22 гравця.  В першому таймі на полі перебували гравці, які в минулому чемпіонаті складали основну команди за винятком капітана команди Сергія Чуприни,який отримав ушкодження на тренуванні і не зміг прийняти участь в даному матчі, як гравець, але з радістю погодився виступити в ролі арбітра матчу. Перший тайм гри проходив за  значною перевагаю гравців ФК «Атлет», але закінчився з рахунком 0-2 на користь ФК «Чемпіон», здавалось, що зміна назви клубу допоможе команді перемогти «Атлет». Але в другому таймі на полі вийшла молодь «Атлета» гравці 1995 р.н., розбавлені гравцями основного складу Казанковим Дмитром,Головізніним Євгеном. Другі 45 хвилин матчу пройшли за повною перевагою ФК «Атлет», що і відобразилось на кінцевому результаті гри.

Матч закінчився  перемогою нашої команди 3-2. (Мячі забивали Гребенюк Іван та Луканов Дмитро, який відзначився двічі).

Слідуючі контрольні матчі пройдуть в рамках Кубку В.Мунтяна,який проводиться під егідою Федерації футболу м. Києва. Про результати виступів команди на  цьому турнірі можно буде дізнатись з слідуючих повідомлень на сайті.