Сьогодні, теплого недільного дня на дорослу команду “Атлет” чекав поєдинок за 3-є місце в рамках футбольного турніру Кубок Мунтяна 2019. Команді протистояв колектив “Єдина Сила”.

443

“Атлетівці” пропустили в дебюті поєдинкі, на дев’ятій хвилині, однак ще в середині тайму не тільки відігралися, а й взагалі вийшли вперед. Спочатку рахунок влучним пострілом зрівняв Євдокімчик, а трохи згодом, Федоров віддав зручний пас на Уруцького, який і вивів “Атлет” уперед по рахунку – 2:1.

Втім, вирішити долю бронзових нагород в основний час команді не вдалося. В заключні хвилини гри ще одним голом відзначився гравець у складі “Єдиної Сили”, чим і встановив нічию 2:2 після основного часу. Настала черга для пробиття серії пенальті. Нашій команді пощастило менше і, в результаті, з рахунком 3:2 перемогу в тій грі святкував суперник.

Таким, чином, черговий турнір Кубок Мунтяна 2019 підійшов до завершення. ФК “Атлет” фінішували на четвертій сходинці.