20 лютого став визначним днем для всіх учасників VI традиційного турніру пам’яті Андрія Михайловича Баля.

Другий день змагань! Завершилися виступи в рамках відбіркового етапу, відбулося онлайн-жеребкування з метою визначення пар суперників у чвертьфінальних поєдинках та, безпосередньо, матчі 1/4 фіналу.

Можемо впевнено сказати, що цьогорічний турнір пам’яті Андрія Баля об’єднав кращих представників футбольного осередку Києва та області серед команд 2013 р.н. Гідні суперники, захоплюючі ігри, неочікувані  та непередбачувані результати зустрічей, палкі емоції – все це “VI традиційний турнір пам’яті Андрія Михайловича Баля”.

DSC_7423 DSC_7630

Підбиваємо підсумки другого дня змагань.

Відбирковий етап видався для всіх команд цікавим та вражаючим. Виступи юних футболістів з кожною наступною грою ставали все сильнішими, одні команди в прямому сенсі слова “виривали” перемогу, щоб отримати місце в 1/4 фіналу, в той час як суперники в сьогоднішніх поєдинках поступатися своїм шансом не збиралися.

DSC_7558 DSC_7614

Таким чином, безперечними лідерами в групах стали наступні комади:

Група А: МФК “Бровари” – набрали максимальну кількість балів, подолавши в сьогоднішній грі головного суперника ДЮСШ “Атлет” (1:7)

Група В: ФК “Red Dragons” отримали 9 очок з 9 можливих за рахунок перемоги в останній зустрічі в групі над командою “Атлет-2” (3:6)

Група С – найсуперечлива група турніру. Одразу три команди в запеклих матчах між собою здобули по 6 очок.  “Зміна-Оболонь”, “Олімпік” та “Pantera” продемонстрували справжній футбол на футбольному полі, а головне – характер і цілеспрямованість, нестримну жагу до перемоги. Тож, відповідно до регламенту змагань до жеребкування для участі в 1/4 фіалу потрапили одразу три команди з групи.

IMG-77378ef3c603ed14668f4ef62d0cf4ce-V

Жеребкування з метою визначення пар чвертьфіналістів було проведено в прямому ефірі на сторінці ФК “Атлет” у Facebook. Відповідно до його результатів, пари суперників виглядають наступним чином:

ФК “Red Dragons” – ДЮСШ-15
МФК “Бровари” – КДЮСШ “Чемпіон”
FC “Pantera” – ФК “Олімпік”
СДЮСШ “Зміна-оболонь” – ДЮСШ “Атлет”

Представляємо результати чвертьфінальних змагань. Нагадуємо, що переможці цього етапу завтра змагатимуться у півфіналі турніру “Кубку пам’яті Андрія Баля”.

IMG-04ad36bd76354b53ea074873be94a7a5-V

Таким чином, 21 лютого 2021 року – головний день грандіозного турніру “Кубку пам’яті Андрія Баля”.
Вже о 8-00 розпочнуться змагання “Малого Кубку” турніру. Першими на поле вийдуть “Восход” та “Козак”-Вигурівщина, які зіграють своій матч за 3-тє місце. Фінал “Малого Кубку” проведуть ДЮСШ “Атлет-2” та ПФК “Рось”.

О 09-50 розпочнуться півфінальні змагання “Престиж Кубку”. СДЮСШ “Зміна-Оболонь” зіграє з ДЮСШ-15, а КДЮСШ “Чемпіон” гратимуть з FC “Pantera”.

О 13-20 розпочнеться півфінал “Супер Кубку”, за результатами якого і буде визначено двох фіналістів.

Нагадаємо, що до півфіналу “Супер Кубку” вийшли наступні учасники цьогорічного турніру:

ДЮСШ “Атлет” – ФК “Red Dragons”
МФК “Бровари” – ФК “Олімпік”

IMG-8963a07838065bc8709c55959eef0fb4-V

Бажаємо всім командам, тренерам та вболівальникам гарних виступів, вдалих результатів та неймовірно приємних емоцій в останній день турніру!

Дивіться пряму трансляцію останнього дня змагань на YouTube-каналі ФК “Атлет”!