КУБОК ПАМЯТІ А.ГУСІНА- 2018

 

Група «А»

Група А 1 2 3 4 І В Н П М Р О
1 Десна     9:0 1 1 0 0 9:0 5 3
2 Єдина Сила   5:0   1 1 0 0 5:0 5 3
3 ФК Копилів   0:5   1 0 0 1 0:5 -5 0
4 Зірка 0:9     1 0 0 1 0:9 -9 0

 

Розклад матчів

тур Пара дата час місце
І Єдина Сила – ФК Копилів 5:0 24.02 13:00 КПІ
І Зірка – Десна                         0:9 04.03 15:00 Лютіж
ІІ Зірка – Єдина Сила 10.03 17:00 Темп
ІІ ФК Копилів – Десна 10.03 15:00 Темп
ІІІ Десна – Єдина Сила      
ІІІ ФК Копилів – Зірка      

 

Група «В»

Група В 1 2 3 4 І В Н П М Р О
1 Франс.ua     6:0 1 1 0 0 6:0 6 3
2 Зміна                    
3 ДЮСШ-14-Троєщина                    
4 Оболонь 0:6     1 0 0 1 0:6 -6 0

 

Розклад матчів

тур Пара дата час місце
І Франс.ua– Оболонь                               6:0 24.02 15:00 КПІ
І Зміна – ДЮСШ-14-Троєщина 08.03 11:00 Лютіж
ІІ Зміна – Франс.ua 10.03 15:00 Сш №231
ІІ Оболонь – ДЮСШ-14-Троєщина 11.03 15:00 Сш №231
ІІІ Оболонь – Зміна      
ІІІ ДЮСШ-14-Троєщина – Франс.ua      

 

Група «С»

Група В 1 2 3 4 І В Н П М Р О
1 Легія   7:0 7:1 2 2 0 0 14:1 13 6
2 Вишневе   1:1   1 0 1 0 1:1 0 1
3 Говерла 0:7 1:1   2 0 1 1 1:8 -7 1
4 СК 179 1:7     1 0 0 1 1:7 -6 0

 

 

Розклад матчів

тур Пара дата час місце
І Вишневе – Говерла            1:1 25.02 15:00 Вишневе
І Легія – СК 179                     7:1 24.02 19:50 Конча-Засп
ІІ СК 179 – Вишневе      
ІІ Легія – Говерла                   7:0 04.03 20:15 Конча-Засп
ІІІ Вишневе – Легія      
ІІІ Говерла – СК 179      

 

Група «D»

Група В 1 2 3 4 І В Н П М Р О
1 Атлет     5:1 1 1 0 0 5:1 4 3
2 Штурм-Княжичі   3:3   1 0 1 0 3:3 0 1
3 Арсенал   3:3   1 0 1 0 3:3 0 1
4 Динамо-Академія 1:5     1 0 0 1 1:5 -4 0

 

Розклад матчів

тур Пара дата час місце
І Атлет – Динамо-Академія                5:1 24.02 10:00 Дружба
І Штурм-Княжичі – Арсенал              3:3 06.03 20:50 ДЮСШ-15
ІІ Арсенал – Атлет      
ІІ Динамо-Академія – Штурм-Княжичі 10.03 13:00 КПІ
ІІІ Атлет – Штурм-Княжичі      
ІІІ Арсенал – Динамо-Академія      

 

Група «Е»

Група В 1 2 3 4 І В Н П М Р О
1 Межигір’я 8:1     1 1 0 0 8:1 7 3
2 Ніка 1:8   2:0 2 1 0 1 3:8 -5 3
3 Чемпіон                    
4 КДЮСШ-22   0:2   1 0 0 1 0:2 -2 0

 

Розклад матчів

тур Пара дата час місце
І Межигір’я – Чемпіон 07.03 20:00 Лютіж
І КДЮСШ-22 – Ніка                        0:2 06.03 19:50 Сш №231
ІІ Ніка – Межигір’я                           1:8 03.03 18:00 Лютіж
ІІ КДЮСШ-22 – Чемпіон      
ІІІ Чемпіон – Ніка 11.03 16:00 Лютіж
ІІІ Межигір’я – КДЮСШ-22 10.03 16:00 Лютіж

 

 

 

 

Група «F»

Група В 1 2 3 4 І В Н П М Р О
1 Інтер   3:1   1 1 0 0 3:1 2 3
2 Локомотив   4:3   1 1 0 0 4:3 1 3
3 Княжа 1:3 3:4   2 0 0 2 4:7 -3 0
4 Франс.ua-2                    

 

Розклад матчів

тур пара дата час місце
І Інтер – Франс.ua-2   08.03 9:00 Сш №231
І Локомотив – Княжа                           4:3 25.02 14:00 Локомотив
ІІ Локомотив – Франс.ua-2  11.03 15:00 ДЮСШ-15
ІІ Інтер – Княжа                                      3:1 04.03 15:00 ДЮСШ-15
ІІІ Франс.ua-2 – Княжа      
ІІІ Локомотив – Інтер