У рамках фіналу Кубка м. Києва пам’яті Антона Ідзковського серед команд U-14 (футболісти 2004 року народження) ДЮСШ «Атлет» зустрічався з київським «Динамо».

Поєдинок проходив на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, й саме наша команда виступала у ньому в якості господаря.

Щоправда, рахунок виявився зовсім не на нашу користь – динамівці забили два м’ячі до перерви, а у другому таймі довели рахунок до 0:5.
34559874_1537321196378825_7723609262848475136_n

Відзначимо, що, окрім команди U-14, можливість завоювати Кубок Києва має «Атлет» (U-21) – у фінальному матчі Кубку пам’яті Євгена Рудакова, запланованому на 14 червня, атлетівці зіграють із ДЮФК «Арсенал».