У середу, 8 вересня, відбувся перший матч 1/8 фіналу розіграшу Кубка України серед аматорів.

Суперником підопічних Дмитра Мурашенка була «Нива» з Бузової, що під Києвом. Нагадаємо, зовсім нещодавно команди зустрічалися між собою в рамках чемпіонату України серед аматорів, і тоді суперник одержав більш ніж переконливу перемогу – 5:1. Цього разу інтрига трималася до самого фінального свистка.

Відкрити рахунок господарям вдалося на 36-й хвилині, коли пройшла атака лівим флангом, і гравець «Ниви» замкнув простріл партнера ударом із лінії воротарського майданчика. Але невдовзі після перерви «Атлету» вдалося відігратися – після розіграшу кутового Нікіта Мовчан навісив до штрафного майданчика з лівого флангу, і Владислав Чистяков головою точно пробив під поперечину.

На 65-й хвилині наша команда залишилася в меншості, коли Даниїл Тищенко отримав друге попередження та завчасно залишив поле. Однак навіть удесятьох «атлетівці» змогли вийти вперед, коли на 77-й хвилині Олександр Крицький прорвався по лівому флангу, прострілив до штрафного майданчика, Андрій Липовий прийняв, підробив та точно пробив із лівої ноги в кут.

Але, на жаль, підопічним Дмитра Мурашенка не вдалося втримати навіть нічию. Спочатку на 90-й хвилині господарі зрівняли рахунок, коли точним ударом із меж штрафного майданчика гравець «Ниви» замкнув простріл партнера від лицьової, а вже в компенсований час Іван Курагін необережно повівся із суперником та збив його, і арбітр призначив пенальті. Комаренко зміг зреагувати на удар із 11-метрової позначки, але гравець команди з Бузової встигнув на добивання та все ж відправив м’яча до сітки воріт.

У підсумку, 3:2 – мінімальна поразка «Атлета». Матч-відповідь відбудеться за тиждень, 15 вересня, на полі нашої команди.