Сьогодні наша команда провела перший матч в Кубку В.Ф. Мунтяна, який взяв старт, ще в минулі вихідні. Суперником нашої команди були представники селище Ставище ФК “Рубін”. Матч відбувався на стадіоні ДЮСШ-15.
Перший тайм пройшов в безперечній перевазі нашої команди, про що свідчить і результат першого тайму 3-0 на користь наших хлопців. В другому таймі головний тренер Мурашенко Д.К. практично замінив всіх гравців, які грали в першому таймі. Напревеликий жаль в другому таймі ми не змогли підтримати ритм заданий в першому таймі і гра закінчилась перемогою нашої команди з рахунком 3-0

Голи:
Шевчук, Яковенко, Шевчук

Наступний матч нашої команди в рамках турніру відбудеться 10 березня о 12-30 на стадіоні Київського національного торгівельно-економічного університету. Суперником нашої команди буде ФК “ІНТЕКС”