Група «А»
№ | Група А | 1 | 2 | 3 | 4 | І | В | Н | П | М | Р | О |
1 | Діназ | 3:2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | |||
2 | Говерла | 2:2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 1 | |||
3 | Меліоратор | 2:2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2:2 | 1 | |||
4 | Ніка | 2:3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2:3 | 0 |
Розклад матчів
тур | пара | дата | час | місце |
І | Діназ – Ніка 3:2 | 27.02 | 14:30 | Лютіж |
І | Говерла – Меліоратор 2:2 | 28.02 | 12:00 | Вишневе |
ІІ | Меліоратор – Діназ | 5.03 | 14:30 | Лютіж |
ІІ | Ніка – Говерла | 5.03 | 9:30 | ЗОШ № 231 |
ІІІ | Діназ – Говерла | |||
ІІІ | Меліоратор – Ніка |
Група «В»
№ | Група В | 1 | 2 | 3 | 4 | І | В | Н | П | М | Р | О |
1 | Атлет | 5:0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:0 | 3 | |||
2 | Локомотив | 5:2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5:2 | 3 | |||
3 | Поділ-2 | 2:5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | 0 | |||
4 | Каштан | 0:5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0:5 | 0 |
Розклад матчів
тур | пара | дата | час | місце |
І | Атлет – Каштан 5:0 | 27.02 | 10:00 | ТЕУ |
І | Локомотив – Поділ-2 5:2 | 27.02 | 13:00 | Локомотив |
ІІ | Поділ-2 – Атлет | 5.03 | 16:30 | Лютіж |
ІІ | Каштан – Локомотив | 6.03 | 11:00 | Вишневе |
ІІІ | Локомотив – Атлет | |||
ІІІ | Поділ-2 – Каштан |
Група «С»
№ | Група В | 1 | 2 | 3 | 4 | І | В | Н | П | М | Р | О |
1 | Моноліт | 2:2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 1 | |||
2 | Межигір’я | 2:2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 1 | |||
3 | СК КНТЕУ Меркурій | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||||
4 | ДЮСШ-14-Троєщина | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Розклад матчів
тур | пара | дата | час | місце |
І | СК «КНТЕУ Меркурій» – ДЮСШ-14-Тр. | 01.03 | 17:00 | ТЕУ |
І | Межигір’я – Моноліт 2:2 | 27.02 | 16:30 | Лютіж |
ІІ | Моноліт – СК «КНТЕУ Меркурій» | 05.03 | 12:30 | ТЕУ |
ІІ | ДЮСШ-14-Троєщина – Межигір’я | |||
ІІІ | СК «КНТЕУ Меркурій» – Межигір’я | |||
ІІІ | Моноліт – ДЮСШ-14-Троєщина |
Група «D»
№ | Група В | 1 | 2 | 3 | 4 | І | В | Н | П | М | Р | О |
1 | КДЮСШ-22 | 3:2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | |||
2 | Франс.ua | 4:3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | |||
3 | Оболонь-Бровар | 3:4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3:4 | 0 | |||
4 | Переможець | 2:3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2:3 | 0 |
Розклад матчів
тур | пара | дата | час | місце |
І | КДЮСШ-22 – Переможець 3:2 | 27.02 | 8:15 | ЗОШ № 231 |
І | Оболонь-Бровар – Франс.ua 3:4 | 28.02 | 8:15 | ЗОШ № 231 |
ІІ | Франс.ua – КДЮСШ-22 | 6.03 | 13:00 | Вишневе |
ІІ | Переможець – Оболонь-Бровар | 5.03 | 10:00 | ТЕУ |
ІІІ | КДЮСШ-22 – Оболонь-Бровар | |||
ІІІ | Франс.ua – Переможець |
Група «Е»
№ | Група В | 1 | 2 | 3 | 4 | І | В | Н | П | М | Р | О |
1 | Легія | 4:0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:0 | 3 | |||
2 | Поділ | 4:3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | |||
3 | Атлет-2 | 3:4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3:4 | 0 | |||
4 | Авіатор | 0:4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0:4 | 0 |
Розклад матчів
тур | пара | дата | час | місце |
І | Легія – Авіатор 4:0 | 28.02 | 15:30 | ДЮСШ-15 |
І | Поділ – Атлет-2 4:3 | 28.02 | 14:00 | Вишневе |
ІІ | Атлет-2 – Легія | 6.03 | 15:30 | ДЮСШ-15 |
ІІ | Авіатор – Поділ | 6.03 | ЗОШ № 231 | |
ІІІ | Легія – Поділ | |||
ІІІ | Атлет-2 – Авіатор |