13 лютого 2021 року стартував щорічний традиційний турнір “Кубок Володимира Мунтяна” серед дорослих команд, в якому бере участь команда ФК “Атлет” під керівництвом головного тренера Мурашенка Дмитра Костянтиновича.

Цього року учасниками змагань стали 20 команд, які було поділено на 4 групи. “Атлет” став безперечним лідером в своїй групі, не програвши жодного поєдинку. Такий самий успішний результат продемонстрували підопічні Дмитра Мурашенка в 1/4 та 1/2 фіналу   змагань, обігравши “Фокстрот” та “Агролайф”, відповідно.

До фіналу успішно дійшли і суперники “Атлету” – команда ФК “Легія”, що завершили груповий етап на першому місці, обіграли в 1/4 “Динамо”, а у півфіналі – ФК “Чайку”.

Тож, у суботу, 20 березня 2021 року відбудеться головний матч турніру “Кубок Володимира Мунтяна”, який заплановано провести о 18-00 на стадіоні ДЮСШ “Атлет”.

Звертаємо увагу, що матч відбудеться без глядачів!

Бажаємо нашій команді успішного виступу та вдалого результату!