З неприємним результатом їдуть до Києва з Сумської області підопічні Мурашенка Дмитра Костянтиновича. В рамках другого туру Чемпіонату України серед аматорів “атлетівці” зустрічалися з чинним чемпіоном “Вікторією” з смт. Миколаївка.

Перевага господарів поля за якістю гри та рівнем яскраво ілюструє результат на табло – 7:1. Досвідчена команда декласувала наш колектив та дала дуже багато інформації, над якою прийдеться працювати тренерському штабу “жовто-чорних”.

Screenshot_2

Рахунок в матчі був відкритий вже на 8-й хвилині. Господарі виконували дальній удар зі штрафного. Пробиваючий гравець дуже технічно з підкруткою виконав постріл, що дезорієнтувало нашого кіпера Максима Комаренка. За чотири хвилини “Вікторія” подвоїла перевагу. Біда прийшла після короткого розіграшу кутового та подачі з флангу. Максим Комаренко невдало зіграв не виході, а господарі вдало цим скористалися, вразивши пусті ворота.

Попри технічні помилки нашого воротаря та позиційні помилки захисників, були й яскраві моменти. “Атлету” вдавалося успішно будувати контргру, за рахунок якої команда мала декілька небезпечних моментів, але за загальним малюнком гри, господарі тактично й фізично повністю перегравали наш колектив, домінуючи на протязі всього матчу.

На 21-й хвилині Комаренко виконав бездоганний сейв, але вже за вісім хвилин знову помилився на виході, але на щастя, м’яч влучив лише в поперечину. На 31-й хвилині матчу з’явилася надія. Іван Гребенюк ударом головою замкнув простріл Вадима Карася з лівого флангу після атаки другим темпом від “жовто-чорних”. Так рахунком став 1:2.

Screenshot_4

Втім недовго пісня грала і вже на 38-й хвилині “Вікторія” знову забезпечила гандикап в два м’ячі, скориставшись помилкою наших футболістів, які забули про гравця суперників на підборі, під час виконання кутового удару. Гол в роздягальню був забитий на 42-й хвилині. Провал на лівому фланзі атаки, простріл – гол – 1:4.

В другому таймі наш тренерський штаб виконав декілька замін. Замінений був лівий захисник Назар Яценко, замість якого вийшов Олександр Крицький. Замість правого хавбека Микити Мовчана вийшов Ілля Русан. Замінивши Максима Комаренка, місце в рамці воріт зайняв Михайло Ваник, який демонстрував дійсно непогану гру в деяких моментах. В його активі три класні сейви в другій половині матчу.

Втім навіть заміна лівого захисника не допомогла нашій команді уникнути провалів на цьому фланзі. Всі три наступні пропущені м’ячі в другій половині прийшли саме звідти. На 77-й хвилині з поля був вилучений Ілля Русан, який отримав друге попередження і, на жаль, тепер не допоможе “жовто-чорним” в наступному турі.

Головний тренер команди Дмитро Мурашенко відверто прокоментував гру: “Я неправильну вибрав тактику на гру, що вже на 12-й хвилині вилилося в 0:2, а загалом і в 1:7. Наші гравці на полі не знали що робити. Це пряме моє недопрацювання“.

Screenshot_3

“Вікторія” – “Атлет” 7:1
Голи: голи суперника, 8, 12, 38, 42, 50, 55, 61 – Гребенюк, 31.

“Атлет”: Комаренко (Ваник, 45) – Швець, Яценко (Крицький, 45), Тригуб, Петровський (Козачок, 63) – Мовчан (Русан, 45), Теймуров, Гребенюк, Чистяков, Карась – Липовий (Кавун, 59).

Бажаємо нашій команді не падати духом, а з холодною головою зробити правильні висновки після болючої поразки від сильного суперника. Вже наступного тижня “жовто-чорні” мають реабілітуватися на власному полі. Суперником нашої команди стане ФК “Кудрівка”!