В неділю відбувся другий стиковий матч Першості України (перша ліга).
mal4
Наша команда приїхала в гості до “МАЛу” з перевагою в два м’ячі, але всі прекрасно розуміли, що матч-відповідь в Коростені легким не буде. З перших хвилин наша команда активно діяла в атаці намагаючись забити швидкий гол, проте в одній з контратак господарів, після невдалого розіграшу кутового нашими гравцями та невпевненими діями голкіпера Максима Бурдейного вдалось відзначитись коростенцям. Після пропущеного голу нашій команді вдалось вгамувати запал  гравців ФК “МАЛ”, які мали лише один момент,проте в цьому епізоді наш воротар чудово зіграв на перехопленні та створили декілька небезпечних моментів, проте Крицький Олександр та Шлапацький Владислав свої шанси відзначитись в першому таймі не реалізували. В цілому господарі діяли більш впевнініше за нашу команду, адже вони відчували підтримку домашніх стін, а також симпатію бригади арбітрів поєдинку, які  з хвилини 15-ї матчу позбавили нашу команду грати в футбольних ігрових “єдиноборствах”з суперником, адже практично кожне друге таке протистояння гравців команд завершувалось штрафним ударом в бік наших воріт. Також впевненості коростенцям додавала і наявність у складі гравців київського “Переможця”, які виступають в Першості  ДЮФЛ України за “МАЛ” Коростень.
В другому таймі все залишилось без змін. Одна команда атакувала, інша команда виборювало право у арбітрів на створення моментів у воріт господарів і в одному з численних напівмоментів Влад Шлапацький поборовся за м’яч із захисником вийшовши віч на віч з голкіпером суперника, проте реалізувати свій момент не зміг, влучивши в плече голкіперу м’яч пішов на кутовий, проте арбітр вказав на удар від воріт. Звісно, якщо б наша команда реалізувала всі свої моменти, то ніяка симпатія арбітрів, наявність у складі висококваліфікованих гравців київського “Переможця” не допомогли амбітній команді з чудового міста Коростень в цьому поєдинку, але за дві хвилини до завершення поєдинку господарям вдалось забити м’яч. В боротьбі нападника та захисника в штрафній площі, гравець “МАЛу” протиснув нашого гравця та влучно пробив головою (прим. автора, такий момент в карному майданчику господарів арбітр би трактував  мабуть по іншому :)).
Проте рахунок матчу 2-0 на користь команди з Коростеня  і доля путівки в фінальну частину ДЮФЛ (перша ліга) вирішувалась в серії післяматчевих пенальті, де перемогли господарі.
Вітаємо ФК “МАЛ” (Коростень) з вихідом до фінальної частини ДЮФЛ (перша ліга) та бажаємо перемог!