Сьогодні, 30 січня, “Атлет” зіграв заключний матч на груповому етапі змагань в рамках Меморіалу Макарова. Як зазначив сайт організатора турніру, – це був найкращий поки що матч на Меморіалі Макарова з ювілейним порядковим номером! А грати випало з командою “Джуніорс” (Шпитьки), яка є віце-чемпіоном Київської області сезону 2019.

“Атлет” – “Джуніорс″ – 1:3

Склад команди “Атлет”:  71. Ваник (45 хв. 12. Шкуренко), 23. Сагайдак (45 хв. 5. Тищенко), 24. Гайдук (45 хв. 3. Яценко), 27. Петровський (63 хв. 34. Кушнірук), 18. Цибрій (45 хв. 21. Руснак), 11. Теймуров, 20. Крицький (55 хв. 9. Мовчан), 16. Чистяков, 7. Липовий (45 хв. 28. Герасименко), 29. Курагін (45 хв. 10. Русан), 25. Шлапацький (72 хв. 8. Карась)

Голи: 23 (пенальті), 38, 52 Теймуров (пенальті), 82.

У першому таймі на футбольне поле у сильне притостояння вийшли гравці “Атлету”, які до цього мали менше ігрової практики. Запекла боротьба першої половини тайму, незіграність в захисті та помилка Гайдука, яка коштувала нам пенальті, принесли перший гол у ворота “атлетівців” на 23 хвилині.  Теймуров Фарман, новачок команди, який впевнено брав гру на себе у цьому запеклому поєдинку, у другому таймі зміг надати своїй команді впевненості та можливості зрівняти рахунок, успішно реалізував пенальті, що заробив для команди Шлапацький Влад. Але, нажаль, помилка захисника “Атлету” Сагайдака Олександра коштувала команді ще одного м’яча не на нашу користь за декілька хвилин до закінчення зустрічі.

Тож, фінальний свисток арбітра зафіксував невтішний для “атлетівців” рахунок у сьогоднішній зустрічі  – 1:3. З другого місця в своїй  групі команда Дмитра Мурашенка виходить до стикового раунду, місце в якому забезпечила ще за результатами  попередніх трьох матчів.

Вже відомо, що в  1/4 фіналу, що відбудеться 1 лютого у Вишневому о 14-00, гравці “Атлету” зустрінуться з командою “Олімпія” (Савинці), яка також є учасником Кубку України серед аматорських команд та володарем СуперКубку Полтавської області 2019 р.

Гарний досвід сьогодні отримала наша команда під керівництвом Дмитра Костянтиновича. Попереду неменш цікаві та сильні ігри, які потребують максимум зосередженості та налаштування на запеклу боротьбу.  Віримо, що отриманий досвід з користю буде використаний у наступних змаганнях, і бажаємо впевнено йти до мети за будь-яких умов, великих успіхів та перемог!