У рамках 14-го туру чемпіонату Києва зустрічалися лідери – «Атлет» завітав до Лютіжа, що у Вишгородському районі, у гості до «Межигір’я».
77. Русан, 3. Яворський (90+2 хв. 22.Яценко) 4. Найденко (30 хв. 2.Хоменко) 21. Руснак, 5. Гайдук (90+2 20. Птуха),7.Євдокимчик, 23.Кучинський (71 хв. 8.Уруцький),17. Липовий, 10. Яковенко (84 хв. 25.Хайрутдінов), 6. Гусак (65 хв. 15.Козачок), 9.Лихочас
Запасні гравці: 1.Кіяшко, 13.Кушнірук,

Матч проходив на зустрічних курсах, ініціатива періодично переходила від однієї команди до іншої. Частіше атакували господарі, але атлетівці витримали натиск, а ближче до завершення першої половини зустрічі, а саме на 41-й хвилині, вийшли вперед. Євдокимчик притримав м’яча на правому фланзі, після чого зручно викотив трохи назад, під удар Липовому – Андрій вистрілив метрів із 25-ти, воротар парирував перед собою, й Лихочас переправляв м’яча з кількох метрів уже в порожні ворота.

Здавалося, що повівши в рахунку, підопічні Дмитра Мурашенка могли грати, відштовхуючись від рахунку. Але тренерський штаб «Межигір’я» у складі Євгена Ястребинського та Юрія Клиновського мав на це свою думку, зробивши в перерві вдалі заміни, які й вирішили долю поєдинку у другому таймі на свою користь. Доволі швидко після поновлення гри господарі зрівняли рахунок, а на останніх хвилинах забили ще двічі, здобувши вольову перемогу. Відзначимо, що гравець «Межигір’я» відзначився хет-триком у цьому матчі.

Таким чином, зазнавши поразки, «Атлет» не лише дозволив відірватися «Межигір’ю» на три очки, а й пропустив уперед «Локомотив», опустившись на третє місце.

https://www.youtube.com/watch?v=Dz1lfXVrrW4