Пропонуємо до Вашої уваги інтерв’ю головного тренера ФК «Атлет» Мурашенка Дмитра Костянтиновича про підготовку та цілі команди на сезон 2013 року.

-          Дмитро Костянтинович доброго дня!  З 14 січня Ви розпочали підготовку до сезону 2013 року. Які цілі ставите на сезон?
-          Доброго дня, дорослі повернення в Вищу лігу Першості м. Києва, Ю-21 – призове місце.

-          З тренерським складом, які будуть Вам допомогати Ви вже визначились?
-          Зараз тренерський склад перебуває в фазі формування. Напевно можу сказати, що в нього будуть входити Гринчук Роман Миколайович та Зборовський В’ячеслав Миколайович. Також, я маю бажання, включити Панцюка Ігора Сергійовича та тренера по воротарям, якщо буде така можливість… Всі ці питання спробуємо вирішити до кінця січня.

-          Розкажіть, будь-ласка, що очікує на наших гравців в період підготовки?
-          В середині лютого перша команда буде приймати участь в Кубку Щанова, на початку березня Кубок Мунтяна. Всі ці змагання будуть проходити на фоні великих навантажень, тому що  наша головна ціль – якісно підготуватися до першості м. Києва.

-          Скільки гравців розпочали підготовку до сезону у складі нашої команди?
-          Зараз близько 40 чоловік.

-          Хто покинув команду після закінчення сезону 2012 року?
-          Поки що, офіційно ніхто… все на рівні слухів… Не з’явилися після відпустки: Головізнін Євген, Яворський Максим, Аракелян Армен, Приймак Роман та Петровський Артем.

-          На сьогоднішній день лазарет команди порожній?
-          На жаль ні. Роман Приймак травмований більше чим півроку та період одуження нам не відомий. У Петровського та Криворучко проблеми зі спиною. Олексій Мельник перебуває в лазареті з переломом ноги… У Олексія Лихочаса мікротравма, яка йому не дозволить зіграти з ФК «Каштан».

-          Чи плануєте підсилювати команду гравцями, котрі не є випускниками нашої школи?
-          Так маю на це надію. Зараз на прогляді є декілька гравців з інших клубів міста Києва.

-          В другому колі у складі нашої команди був відсутній кращий гравець ФК “Атлет” сезону 2012 року Богдан Адаменко. Він завершив виступи за нашу команду?
-          Він був присутній в перших двох іграх, та встиг зробити дві результативні передачі. Потім йому завадила його робота бути разом з командою. Зараз Богдан тренується і ми на його розраховуємо в наступному сезоні. Цей гравець нам потрібен!

-          В другому колі в другій лізі Першості м. Києва виступала команда “Атлет”-2 поза конкурсом. Чи плануєте в цьому році заявляти команду в конкурсні змагання?
-          це питання треба адресувати нашому президенту Старовойту Олександру Сергійовичу.

-          Чи плануєте Ви рекомендувати власних гравців для перегляду до команд майстрів?
-          Ні. Поки що, на мою думку, жоден гравець не готовий до гри в команді майстрів.

-          Сьогодні запланований перший контрольний матч нашої команди з ФК “Каштан”. Які результати очікує отримати тренерський склад від цієї гри?
-          Результат не важливий. В першу чергу я хочу побачити в якому фізичному стані знаходяться гравці, та продивитися центрального захисника.

-          Це хтось з гравців, котрі перебувають на перегляді чи це буде спроба використати когось з діючих гравців в новому для нього амплуа?
-          На місці центрального захисника буде випробованний новий гравець з іншого клубу. Також будемо пробувати гравців на інших позиціях.

-          Дякуємо за змістовні відповіді на всі наші запитання та побажаємо вдалої підготовки до сезону та виконанню всіх поставлених цілей!
-          Дякую!