-         Дмитро Костянтинович, як Ви оцінюєте виступ команд дорослих та ю-21 в першому колі?
-         Виступ дорослої команди оцінюю, як незадовільний. Перед початком сезону хотілось боротися за призові місця, але поки що ведемо боротьбу за виживання… Хоча на це є об’єктивні причини. Про виступи Ю-21 з моєї сторони не коректно висловлюватися. У цієї команди був тренер, який сам дасть оцінку виступу.

 

-         В першому колі наша команда дуже часто втрачала позитивний результат на останніх хвилинах. В чому проблема на Вашу думку?
-         Я вважаю однієї причини не може бути. Це набір з недостатнього досвіду гравців, недостатньою психологічної та фізичної підготовки. Над цими проблемами ми будемо працювати та намагатися їх виправити під час підготовчого періоду до другого кола.

 

-          В першому колі Вами було задіяно чимало гравців команди Ю-21 та Ю-17. Як Ви оцінюєте їх виступ?
-         Це політика нашого клуба та не посередньо моя позиція давати ігрову практику нашим молодим вихованцям. Їх виступ оцінюю так і всієї команди, так я к вони досягли такого самого результату як вся команда. Були і гарні ігри і провальні, але їм це ще дозволяється, так як вони знаходяться у процесі становлення. Як що вони будуть прогресувати, то все буде гаразд.

 

-         6-те місце після першого кола для нашої команди це є невдаливим результатом. Як плануєте виправляти дану ситуацію?
-         Я звик боротися за самі високі місця і буду намагатися це робити надалі. Я сподіваюсь, що  зараз наше становище не критичне і ми ще зможемо втрутитися в боротьбу за високі місця. Розраховую на допомогу наших лідерів та на гравців команди Ю-17, які мають психологію переможців, здобуту за роки виступу по юнакам. Перемоги будуть, якщо ми попрацюємо в підготовчий період та якщо всі гравці команди будуть КОМАНДОЮ! Я в це ВІРЮ!