Сьогодні в актовому залі Дарницької районної адміністрації відбулось урочисте нагородження призерів традиційних змагань – Відкритої першості Дарницького району серед дітей 1-4 класів, що проводиться ФК “Атлет” та ДЮСШ “Атлет”. Святковий захід з підбиття підсумків відкрив виконуючий обов’язків голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації П.ЗАХАРЧЕНКО.
3715
Також в нагородженні переможців та призерів змагань взяли участь: керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації М.КАЛАШНИК, депутати Київської міської ради – Ю.СУЛИГА, Ю.ЯРМОЛЕНКО, президент футбольного клубу «Атлет» – О.СТАРОВОЙТ та директор ДЮСШ «Атлет» – Д.ПАВЛЕНКО.
3714
Ђ
Переможці та призери Відкритої першості Дарницького району міста Києва з футболу серед дітей 1-4 класів загальноосвітніх шкіл були нагороджені медалями, статуетками та кубками.
3697

Окремо хочемо відзначити допомогу депутата Київської міської ради – Сулиги Юрія Анатолійовича та Дарницької районної у місті Києва державної адміністрації.
3716
Посилання на фотозвіт з нагородження:
http://darn.kievcity.gov.ua/gallery/246.html