Сьогодні розпочались ігри  27 туру Першості України серед дублерів. Наша увага прикута до результатів команд де грають наші вихованці «Арсенал» (Київ), «Ворскла» (Полтава), «Металіст» (Харків), «Іллічівець» (Маріуполь).

Дублери київського «Арсеналу» грають 14 квітня в Донецьку з «Металургом» сподіваємось на вихід у складі киян нашого вихованця  Фабунмі Олавале.

Полтавська «Ворскла» сьогодні грала з київським Динамо на стадіоні «Динамо ім. В.В. Лобановського» і перемогла на виїзді  з рахунком 4-3. Наш Сергій Ченбай грав з перших хвилин та був замінений на 63 хвилині.

В Харкові відбулось «атлетівське дербі»  зустрічались «Металіст» та «Іллічівець» за які виступають наші вихованці Андрієвський Олександр та Коровіков Віктор. Матч закінчився перемогою команди Андрієвського з рахунком 1-0 на користь Металіста. Сам Олександр відіграв 68 хвилин. Віктор на полі з’явився з початку другого тайму на 46 хв.