“Жовто-чорні” не зуміли втримати перевагу в два голи.

В рамках 20-го туру чемпіонату України серед аматорів ФК “Атлет” відправився у Тростянець, де зустрічався з однойменним клубом.

Наша команда провела чудовий перший тайм та станом на 19 хвилину зустрічі “жовто-чорні” перемагали з рахунком 2:0. На 4-й хвилині “Атлет” провів бездоганну контратаку, яка завершилася голом Андрія Липового з асисту Олександра Крицького.

На 19-й хвилині атлетівці скористалися грубою помилкою лінії захисту господарів, які високо тримали офсайдну лінію. Врешті Липовий зробив дубль, замкнувши чудову передачу Микити Мовчана – 2:0 на користь столичного клубу.

Втім в другій половині гри господарі поля зуміли переломити хід поєдинку. На 66-й після довгої передачі “Тростянця” у штрафний майданчик, виникло непорозуміння між Максимом Комаренком та Назаром Яценком, що в підсумку призвело до пенальті у наші ворота. Комаренко вгадав кут польоту м’яча, але не зумів врятувати команду. Через п’ять хвилин наші захисники не справилися з фланговою подачею, яку результативно завершив форвард господарів, зрівнявши рахунок.

На 78-й хвилині “Тростянець” заробив право на стандарт, на куту штрафного майданчика. Після навісу знову наш захист програв верхову боротьбу і суперник вийшов уперед. На 82-й хвилині стався неприємний епізод. Андрій Липовий зазнав важкої травми після зіткнення з суперником. Покинути футбольне поле Андрій зумів лише за допомогою лікарів. Найближчі тиждень-два наш гравець буде перебувати в лазареті, тож бажаємо найшвидшого одужання.

зображення_viber_2020-07-26_22-19-45

Травма Липового змусила наш тренерський штаб йти на радикальні кроки. На той момент “Атлет” мав лише одну опцію з лави запасних – голкіпера Михайла Ваника, який і замінив Липового, вийшовши на позицію хавбека. На 85-й хвилині “Тростянець” поставив крапку в матчі. Після флангової атаки другим темпом господарі скористалися технічними помилками “Атлету” у захисті і встановили кінцевий рахунок на табло.

“Тростянець” – “Атлет” 4:2
Голи: Гайван (66, пен, 78), Соседко (71), Мигаль (85) – Липовий (4, 19).

Склад команди “Атлет“: 1. Комаренко 1 – 3. Яценко (5. Швець, 69), 15. Телегін, 27. Тригуб,20, Цибрій, 9. Мовчан (17. Кавун, 74), 11. Крицький, 16. Чистяков (10. Шлапацький, 72), 8. Карась (21. Андрущенко, 62), 7. Липовий (71. Ваник, 86), 14. Гребенюк (к).

Наступна офіційна гра відбудеться 1 серпня, в суботу проти ФК “Біла Церква” на стадіоні “Атлет”. Матч пройде в рамках 21-го туру чемпіонату України серед аматорів.