З 10 по 13 лютого команда “Атлет 2007″ на чолі з тренером Отльотовим Олександром Валентиновичем стала учасником престижного традиційного зимового турніру “Галицька зима – 2020″, що проходить у Львові, і на цей раз зібрав футболістів 2007 року народження з України, Білорусі, Словаччини. Нагадаємо, що раніше львівський турнір відвідала команда 2006 р.н.

“Атлет 2007″ потрапив до групи, де нашим гравцям довелось викластися на повну, щоб пройти до наступного етапу змагань.

Групові змагання для команди завершились не дуже успішно. Дві нічиї з УФК “Карпати” (Львів) та ФК “Мінськ” (Білорусь) та дві поразки з УФК “Карпати-2″ та ФК “Львів” не дали нашим футболістам змоги пройти до 1/4 фіналу. Тож, у наступних зустрічах “атлетівці” змагались за місце в турнірі серед 10 команд-учасників.

Першою перемогою в рамках турніру закінчилась зустріч з львівською командою “Галичина”, де хлопці змогли реабілітуватись за попередні поразки та проявити себе в повній мірі, хоча погодні умови значно ускладнювали цей виступ. Але вони вистояли і забили аж 6 переможних голів супернику. А от зміна погоди наступного дня знов відзначилась на грі наших хлопців.

Сьогодні, 13 лютого 2020 году, вирішальні матчі “Атлет 2007″ розпочали з зустрічі з командою “Zemplin” (Словаччина), результатом якої стала перемога.

“Атлет” – “Zemplin” (Словаччина) – 2:1                                                                       

Голи забили:  Ворон Денис, Ващенок Максим. 

Другу зустріч вихованці Олександра Отльотова нажаль програли.

“Атлет” -  УФК “Карпати – 2″ (Львів) – 2:1                                                                       

Гол забив:  Гармаш Євген. 

Таким чином, за підсумками виступів на турнірі “Галицька зима – 2020″ команда “Атлет 2007″ посідає 7-ме місце.

Три дні гравці 2007 р.н. гідно змагалися та представляли ДЮСШ “Атлет”, а головне – вони обмінювались досвідом з однолітками доволі сильних футбольних команд. Ми впевнені, що цей досвід не пройде даремно для вихованців Олександра Отльотова. Однозначно, футболісти стануть більш сильними та впевненими, більш досвідченими та цілеспрямованими, що обов’язково приведе їх до нових перемог в майбутньому.

Дякуємо “Атлету 2007″ та Олександру Валентиновичу за яскраві емоції, які отримували вболівальники від ваших виступів  та під час очікування результатів кожного дня! Дякуємо групі підтримці, яка супроводжувала команду у Львові! Головні перемоги попереду!

Атлет – вперед!