8 жовтня в рамках 5-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд футбольний клуб Атлет у гостях провів гру в Миргороді на стадіоні “Старт” проти футбольного клубу “Олімпія” (Савинці).

IMG-06538687df0a331e3e534738a64222de-V

До гри 5-го туру “Олімпія” посідала 5-ту сходинку з 4-ма очками, а підопічні Дмитра Мурашенка отримали свої перші очки та покинули останнє місце в турнірній таблиці.

Гра “атлетівців” в 4-му турі проти футбольного клубу Мотор (Запоріжжя) дала надію на хорошу гру та позитивний результат у матчі на Полтавщині. Але вже на 3-ій хвилині гри кияни пропускають м’яч у власні ворота – 1:0 на користь суперника.
Чорно-жовті намагаються відігратися, створити гольові моменти біля воріт команди господарів, один з яких вдало реалізував тандем Мовчан – Костюк. На 33 хвилині зустрічі рахунок стає 1:1.

За короткий проміжуток  “Олімпія” знов бере перевагу  і на 39 хвилині встановлює рахунок 2:1. До кінця першого тайму жодна з команд більше не відзначилася забитим голом.

Другий тайм розпочався атаками обох команд на ворота суперника. Фортуна посміхнулася гостям. Теймуров майстерно пробив по воротах “Олімпії” чим зрівняв рахунок на табло – 2:2.

Господарі намагаються спасти гру, але й “атлетівці” створюють небезпечні моменти біля воріт “Олімпії”, тим самим намагаючись записати другу перемогу поспіль у Чемпіонаті.

На 83 хвилині Пресіч приносить перемогу “Атлету”. Перемога в один м’яч і дуже важливі 3 залікові бали до турнірної таблиці Чемпіонату.

Після 5-го туру ФК “Атлет” займає 5-ту сходинку турнірної таблиці.

IMG-909e61651776a134e3186f9f0ef731fd-V

Наступну гру 6-го туру чорно-жовті мають зіграти вдома на своїй арені проти футбольного клубу “Зірка” з Кропивницького.

“Олімпія” – “Атлет” – 2:3
Голи: 3‘, 33‘ Костюк (Мовчан), 39‘, 53‘ Теймуров, 83‘ Пресіч

Вітаємо наших гравців, тренерський склад та всіх вболівальників з другою поспіль перемогою в Чемпіонаті!