кму

Київський медичний університет – один з найбільших і найстаріших українських приватних ВНЗ, єдиний приватний медичний вуз такого масштабу. В університеті навчається близько 2600 чоловік, серед яких 25% іноземців з 56 країн світу. Був заснований в 1992 році. Має IV (вищий) ступінь акредитації, видається диплом державного зразка. Навчання відбувається за трьома спеціальностями (медицина, стоматологія, фармація), добре представлена післядипломна освіта: інтернатура, магістратура, аспірантура, клінічна ординатура. Університет готує до здачі ЗНО та вступних іспитів (для надходження на 2-й курс – для випускників коледжів відповідного профілю). Демократична ціна на навчання, власна стоматологічна клініка, де студентам надається знижка до 50%, студенти з інших міст проживають в комфортабельному гуртожитку.

авоспорт

ТОВ «АВО СПОРТ» – це універсальна компанія створена в 2018 році, що здійснює свою діяльність на території України у сфері спортивного будівництва , яка об’єднала в своїй команді професійних спеціалістів.

Основними напрямками є:

– спортивне будівництво
– обслуговування спортивної інфраструктури
– продаж спортивного обладнання та матеріалів
АВО СПОРТ – це ідеальні рішення для спорту.

мегасе

Компанія «Мега Сервіс Україна» – найбільший постачальник товарів для професійного використання – товари для HoReCa і підприємств (миючі засоби, інвентар для прибирання, професійна паперова продукція, диспенсери і пакувальний інвентар та багато іншого). Компанія є офіційним дистриб’ютором відомих брендів. Вибравши компанію MEGA Service в якості постачальника, клієнти отримують комплексні рішення для свого бізнесу.

Праймтр

Prime Trade – це великий національний холдинг, який займає одне з провідних місць на ринку дистрибуції FMCG України в сегменті побутової хімії і косметики. На сьогодні, Prime Trade об’єднує в своїй структурі 14 філій, що покривають більшу частину території України. Всі підприємства, що входять в структуру Prime Trade, є лідерами дистриб’юторського бізнесу в своїх регіонах.

Основною метою Prime Trade є організація діяльності підприємств, що входять в її структуру, спрямована на управління і збільшення ефективності системи продажів, побудову та модернізацію логістичних процесів, забезпечення фінансовими ресурсами, зниження ризиків діяльності, а також створення і підтримання ефективної системи управління персоналом.