В перший уїк-енд квітня на стадіоні «Зміна» пройшов традиційний конкурс футбольної технічної майстерності. В святі брали участь хлопчакі чотирьох вікових категорій. Конкурс проходив під егідою Федерації футболу Києва, на найтехнічніших гравців чекали призи від відомих футболістів київського “Динамо” — Олександра Шовковського, Володимира Трошкіна, Володимира Веремеєва та Андрія Біби.

Представники команд змагались в таких категоріях, як «Жонглювання м`ячем», «Удар на дальність», «Удар на точність» та «Найкращий воротар». Приємно, що до списку топ-16 найтехнічніших гравців увійшли й представники “Атлета”.

Так, в номінації “Удар на точність” серед гравців 2008 року переможцем став Роман Пашковський. А у віковій категорії 2009 року народження маємо одразу двох переможців — Микита Шинкоренко у номінації “Удар на дальність”, а “Найкращий воротар” — Кирило Лівіцький. Повний список номінантів опубліковано на офіційному сайті ФФК.

Тож, ми хочемо привітати наших юних гравців зі здобуттям індивідуальних нагород й побажати розвивати успіх і надалі, як в командних, так і індивідуальних заліках!