Цього тижня команда Дмитра Боровика двічі грали в Першості Києва серед команд до 21 року. Суперниками “Атлета” стали команди “Єдність” та “Локомотив”.

У вівторок, 6 жовтня, “атлетівці” гостювали у “Єдності”. Наш колектив відкрив рахунок в матчі – відзначився Дмитро Костюк на 35-й хвилині. Втім ще в першому таймі суперник рахунок зрівняв.

Як виявилося, “Єдність” зуміла здобути вольову перемогу, в другому таймі забивши ще три м’ячі.

U-21. “Єдність” – “Атлет” 4:1
Голи: голи суперника, 39 (пен), 53, 60, 89 – Костюк, 35.

В четвер, 8 жовтня, “Атлет” зумів на повну реабілітуватися за поразку в минулому турі. Наш клуб вдруге за останній тиждень зумів розібратися з “Локомотивом”. Після перемоги серед дорослих команд (3:1), звитягу повторив і колектив U-21.

В домашньому матчі “жовто-чорні” розбили суперника – 5:1. Справжнім героєм матчу став Нікіта Мовчан, який після повернення після травми записав в свій актив 4 бали за системою гол+пас.

Спочатку Мовчан відкрив рахунок на 33-й хвилині, реалізувавши момент після результативної передачі Вадима Карася. Саме з таким рахунком команди пішли на перерву.

На початку другого тайму Мовчан оформив дубль, замкнувши передачу Андрія Андрущенка. За шість хвилини Нікіта вже сам асистував на Фармана Теймурова, який зробив рахунок розгромним. А на 60-й хвилині Мовчан оформив хет-трик – після пасу Данила Тищенка. На 66-й хвилині Теймуров асистував на Андрущенка і рахунок став 5:0.

Наш суперник зумів один гол відіграти на 72-й хвилині, встановивши остаточний рахунок на табло.

Ю-21. “Атлет” – “Локомотив” 5:1
Голи: Мовчан, 33, 47, 60, Теймуров. 53, Андрущенко, 66 – гол суперника, 72.

Таким чином, після шести зіграних турів “Атлет” набрав 13 залікових пунктів, маючи одну гру в запасі проти “ДЮСШ-26”. У восьмому турі Чемпіонату Києва “Атлет” зіграє проти “Арсенал-Київ”. Матч запланований на 13 жовтня, у вівторок.