Команда “Атлет 2007″ після першого етапу змагань на турнірі “Галицька зима – 2020″, в якому зазнала поразки у двох виступах та не вийшла у чвертьфінал змагань, продовжила свою боротьбу за місце в загальній турнірній таблиці.

12 лютого наші “атлетівці”, незважаючи на сильний вітер та мокрий сніг, змогли проявити себе на футбольному полі і показали гарну гру з львівською командою “Галичина”.

“Атлет” – “Галичина” (Львів) – 6:0                                                                                                 Голи: Яковенко, Приймак, Лопатін, Ворон, Чудаса, Меделян.

Наша команда рішуче налаштована на боротьбу за високі місця. Кожна гра в рамках  турніру “Галицька зима – 2020″, де зібралися гідні суперники, додає того досвіду, який обов’язково приведе футболістів з “Атлету 2007″ до великих перемог!

Бажаємо нашим гравцям 2007 р.н. та тренеру Олександру Отльотову впевненості та успіхів в останніх іграх “Галицької зими – 2020″! Вболіваємо родиною “Атлет” за нашу команду та з нетерпінням чекаємо остаточних результатів!

Атлет – вперед!